Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Lattenberg
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
160
Starty
2.liga mužů JM
10.05. [AE127]
Kostelec n.H. - Hustopeče
27 : 28
7 branek
04.05. [AE126]
Hustopeče - Brno B
28 : 23
2 branek
26.04. [AE116]
Maloměřice - Hustopeče
31 : 35
4 branek
13.04. [AE113]
Hustopeče - Telnice
33 : 25
3 branek
30.03. [AE105]
Juliánov - Hustopeče
29 : 29
2 branek
23.03. [AE100]
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 27
7 branek
15.03. [AE094]
Prostějov - Hustopeče
23 : 26
5 branek
09.03. [AE087]
Hustopeče - V. Meziříčí
23 : 29
1 branek
01.03. [AE083]
Ivančice - Hustopeče
25 : 22
5 branek
23.02. [AE074]
Hustopeče - Sokolnice
32 : 26
2 branek
14.02. [AE072]
Olomouc - Hustopeče
34 : 19
1 branek
08.12. [AE061]
Hustopeče - Kostelec n.H.
21 : 29
1 branek
01.12. [AE060]
Brno B - Hustopeče
28 : 31
3 branek
24.11. [AE050]
Hustopeče - Maloměřice
39 : 35
4 branek
17.11. [AE047]
Telnice - Hustopeče
22 : 35
5 branek
27.10. [AE034]
SK Kuřim - Hustopeče
27 : 31
6 branek
29.09. [AE008]
Sokolnice - Hustopeče
27 : 31
3 branek
22.09. [AE006]
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
3 branek
Jihomoravská liga mužů
18.05. [LA049]
Újezd u Brna - HK Ivančice B
20 : 12
4 branek
11.05. [LA033]
Nové Bránice - Újezd u Brna
23 : 19
8 branek
04.05. [LA029]
Újezd u Brna - SK Kuřim B
24 : 31
5 branek
27.04. [LA041]
Bohunice B - Újezd u Brna
40 : 21
5 branek
12.04. [LA053]
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
4 branek
06.04. [LA045]
Újezd u Brna - Hostěrádky
20 : 20
8 branek
30.03. [LA037]
Újezd u Brna - Tišnov
29 : 25
5 branek
23.11. [LA021]
HK Ivančice B - Újezd u Brna
35 : 32
11 branek
20.10. [LA017]
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 29
2 branek
13.10. [LA013]
Újezd u Brna - Bohunice B
21 : 22
5 branek
06.10. [LA009]
Tišnov - Újezd u Brna
31 : 29
5 branek
29.09. [LA005]
Újezd u Brna - Nové Bránice
27 : 22
12 branek
Další
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Poruba - Háje
29 : 20
video
online
Písek - DHK Baník Most
24 : 15
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
video
online
Olomouc - Bohunice
39 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
14
11
1
2
414 : 328
23
2
Olomouc
14
11
0
3
432 : 309
22
3
Poruba
14
9
1
4
374 : 310
19
4
Háje
14
8
1
5
338 : 320
17
5
Zlín
14
8
1
5
387 : 350
17
6
Písek
14
5
0
9
344 : 359
10
7
Bohunice
14
1
0
13
239 : 394
2
8
DHK Baník Most
14
1
0
13
244 : 402
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
175
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
145
Denisa Přečková
Sokol Poruba
101
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
Sokol Poruba
32
Veronika Přichystalová
Tatran Bohunice
29
Andrea Gavláková
HC Háje
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Jakubovičová
Sokol Písek
22
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
22
Lucie Říhová
HC Háje
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.