Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jan Lattenberg
Post
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
35
Počet branek
160
Starty
2.liga mužů JM
10.05. [AE127]
Kostelec n.H. - Hustopeče
27 : 28
7 branek
04.05. [AE126]
Hustopeče - Brno B
28 : 23
2 branek
26.04. [AE116]
Maloměřice - Hustopeče
31 : 35
4 branek
13.04. [AE113]
Hustopeče - Telnice
33 : 25
3 branek
30.03. [AE105]
Juliánov - Hustopeče
29 : 29
2 branek
23.03. [AE100]
Hustopeče - SK Kuřim
36 : 27
7 branek
15.03. [AE094]
Prostějov - Hustopeče
23 : 26
5 branek
09.03. [AE087]
Hustopeče - V. Meziříčí
23 : 29
1 branek
01.03. [AE083]
Ivančice - Hustopeče
25 : 22
5 branek
23.02. [AE074]
Hustopeče - Sokolnice
32 : 26
2 branek
14.02. [AE072]
Olomouc - Hustopeče
34 : 19
1 branek
08.12. [AE061]
Hustopeče - Kostelec n.H.
21 : 29
1 branek
01.12. [AE060]
Brno B - Hustopeče
28 : 31
3 branek
24.11. [AE050]
Hustopeče - Maloměřice
39 : 35
4 branek
17.11. [AE047]
Telnice - Hustopeče
22 : 35
5 branek
27.10. [AE034]
SK Kuřim - Hustopeče
27 : 31
6 branek
29.09. [AE008]
Sokolnice - Hustopeče
27 : 31
3 branek
22.09. [AE006]
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
3 branek
Jihomoravská liga mužů
18.05. [LA049]
Újezd u Brna - HK Ivančice B
20 : 12
4 branek
11.05. [LA033]
Nové Bránice - Újezd u Brna
23 : 19
8 branek
04.05. [LA029]
Újezd u Brna - SK Kuřim B
24 : 31
5 branek
27.04. [LA041]
Bohunice B - Újezd u Brna
40 : 21
5 branek
12.04. [LA053]
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
19 : 26
4 branek
06.04. [LA045]
Újezd u Brna - Hostěrádky
20 : 20
8 branek
30.03. [LA037]
Újezd u Brna - Tišnov
29 : 25
5 branek
23.11. [LA021]
HK Ivančice B - Újezd u Brna
35 : 32
11 branek
20.10. [LA017]
Hostěrádky - Újezd u Brna
23 : 29
2 branek
13.10. [LA013]
Újezd u Brna - Bohunice B
21 : 22
5 branek
06.10. [LA009]
Tišnov - Újezd u Brna
31 : 29
5 branek
29.09. [LA005]
Újezd u Brna - Nové Bránice
27 : 22
12 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
video
online
SVŠ Plzeň A - Poruba B
20 : 14
video
online
HC Plzeň - Kunovice
32 : 15
video
online
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
video
online
Most B - Bohunice
28 : 21
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B
22
17
2
3
585 : 485
36
2
Otrokovice
22
17
1
4
642 : 495
35
3
Kobylisy
22
17
1
4
566 : 435
35
4
Zlín B
22
15
0
7
632 : 553
30
5
HC Plzeň
22
11
1
10
551 : 521
23
6
S.Vršovice
22
11
0
11
536 : 514
22
7
Olomouc B
22
11
0
11
593 : 565
22
8
Poruba B
22
9
0
13
480 : 579
18
9
Most B
22
7
1
14
519 : 595
15
10
Kunovice
22
7
1
14
452 : 495
15
11
Bohunice
22
3
1
18
458 : 608
7
12
SVŠ Plzeň A
22
3
0
19
416 : 585
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
149
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
129
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc B
48
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
44
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
44
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
34
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.