Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Pavla Janečková
Post
Mateřský klub
HK Spartak Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1980
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
201
Starty
Český pohár žen
14.09. [APR012]
Ústí n.L. - HC Plzeň
15 : 36
4 branek
08.09. [APR004]
Ústí n.L. - Astra
30 : 29
10 branek
1.liga žen
16.04. [AR116]
Kobylisy - Bohunice
30 : 12
6 branek
02.03. [AR089]
Kobylisy - S.Vršovice
21 : 20
1 branek
08.02. [AR070]
Kunovice - Kobylisy
16 : 26
5 branek
17.11. [AR048]
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
28 : 17
2 branek
27.10. [AR059]
Kobylisy - Poruba B
33 : 18
3 branek
2.liga žen Č
27.04. [AS123]
Loko Cheb - Ústí n.L.
26 : 31
12 branek
13.04. [AS118]
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
19 : 23
11 branek
05.04. [AS112]
S.Vršovice B - Ústí n.L.
20 : 21
8 branek
23.03. [AS105]
Ústí n.L. - Č.Budějovice
23 : 27
9 branek
15.03. [AS101]
DHK Pardubice - Ústí n.L.
31 : 22
8 branek
09.03. [AS092]
Ústí n.L. - Kobylisy B
23 : 22
2 branek
02.03. [AS090]
Milevsko - Ústí n.L.
26 : 14
5 branek
22.02. [AS079]
Turnov - Ústí n.L.
28 : 19
8 branek
15.02. [AS078]
Ústí n.L. - Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 24
10 branek
09.02. [AS068]
Astra - Ústí n.L.
22 : 22
5 branek
01.12. [AS057]
Ústí n.L. - Loko Cheb
28 : 23
9 branek
30.11. [AS065]
Strakonice - Ústí n.L.
25 : 17
9 branek
24.11. [AS052]
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
23 : 21
8 branek
16.11. [AS046]
Ústí n.L. - S.Vršovice B
19 : 20
9 branek
10.11. [AS039]
Č.Budějovice - Ústí n.L.
23 : 21
6 branek
03.11. [AS035]
Ústí n.L. - DHK Pardubice
27 : 34
10 branek
19.10. [AS026]
Kobylisy B - Ústí n.L.
29 : 23
9 branek
12.10. [AS024]
Ústí n.L. - Milevsko
39 : 19
9 branek
05.10. [AS013]
Ústí n.L. - Turnov
25 : 23
9 branek
28.09. [AS012]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Ústí n.L.
30 : 32
8 branek
27.09. [AS002]
Ústí n.L. - Astra
22 : 25
6 branek
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.