Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Veronika Dlesková
Post
Mateřský klub
TJ Slavoj Tachov, o.s.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1979
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
31
Starty
1.liga žen
22.03. [AR104]
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
33 : 19
0 branek
22.02. [AR080]
S.Vršovice - HC Plzeň
24 : 22
0 branek
16.02. [AR077]
HC Plzeň - Otrokovice
22 : 27
0 branek
09.11. [AR038]
SVŠ Plzeň A - HC Plzeň
26 : 19
0 branek
03.11. [AR036]
HC Plzeň - Kobylisy
23 : 32
0 branek
26.10. [AR058]
HC Plzeň - Slavia B
26 : 26
0 branek
20.10. [AR025]
HC Plzeň - Most B
24 : 23
0 branek
05.10. [AR014]
HC Plzeň - S.Vršovice
19 : 26
0 branek
2.liga žen Č
08.03. [AS096]
Loko Cheb - Slavoj Tachov
24 : 20
0 branek
02.03. [AS085]
Slavoj Tachov - Turnov
25 : 15
1 branek
23.02. [AS084]
Slavoj Tachov - S.Vršovice B
25 : 23
0 branek
16.02. [AS074]
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
26 : 22
2 branek
09.02. [AS071]
Slavoj Tachov - DHK Pardubice
22 : 24
0 branek
08.12. [AS063]
Slavoj Tachov - Kobylisy B
21 : 22
4 branek
30.11. [AS058]
Milevsko - Slavoj Tachov
20 : 34
7 branek
24.11. [AS052]
Slavoj Tachov - Ústí n.L.
23 : 21
2 branek
16.11. [AS045]
Kovofiniš Ledeč n.S. - Slavoj Tachov
23 : 18
5 branek
10.11. [AS041]
Slavoj Tachov - Astra
17 : 16
1 branek
02.11. [AS032]
Strakonice - Slavoj Tachov
25 : 20
1 branek
20.10. [AS030]
Slavoj Tachov - Loko Cheb
16 : 25
1 branek
12.10. [AS019]
Turnov - Slavoj Tachov
23 : 23
3 branek
05.10. [AS018]
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
17 : 17
0 branek
29.09. [AS008]
Slavoj Tachov - Č.Budějovice
22 : 23
2 branek
22.09. [AS005]
DHK Pardubice - Slavoj Tachov
23 : 21
2 branek
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.