Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Zuzana Coufalová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
17.1.2017
Koučovaná utkání
1.liga žen
1.5. 11:00
AR131
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
27.4. 14:30
AR122
Olomouc B - S.Vršovice
30 : 29
12.4. 15:30
AR120
Otrokovice - Olomouc B
35 : 28
6.4. 14:30
AR109
Olomouc B - Most B
36 : 23
23.3. 12:30
AR108
Olomouc B - Kunovice
27 : 18
16.3. 15:00
AR098
Slavia B - Olomouc B
33 : 26
9.3. 12:30
AR095
Olomouc B - Poruba B
37 : 22
1.3. 15:00
AR087
Bohunice - Olomouc B
20 : 28
23.2. 14:30
AR082
Olomouc B - SVŠ Plzeň A
24 : 17
15.2. 14:00
AR076
Kobylisy - Olomouc B
20 : 19
9.2. 12:30
AR069
Olomouc B - HC Plzeň
28 : 22
8.12. 14:30
AR065
Olomouc B - Zlín B
31 : 28
24.11. 12:30
AR054
Olomouc B - Otrokovice
24 : 30
17.11. 14:30
AR043
Most B - Olomouc B
31 : 26
9.11. 15:00
AR042
Kunovice - Olomouc B
16 : 25
3.11. 12:30
AR032
Olomouc B - Slavia B
27 : 31
26.10. 14:00
AR056
S.Vršovice - Olomouc B
30 : 28
20.10. 11:00
AR029
Poruba B - Olomouc B
16 : 24
13.10. 12:30
AR021
Olomouc B - Bohunice
27 : 28
6.10. 15:00
AR016
SVŠ Plzeň A - Olomouc B
21 : 23
29.9. 12:30
AR010
Olomouc B - Kobylisy
28 : 33
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
video
online
Zlín - Karviná
46 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
8
7
1
0
240 : 135
15
2
Zlín
8
6
1
1
259 : 160
13
3
DHK Zora Olomouc B
8
3
1
4
152 : 198
7
4
Zábřeh
8
1
1
6
144 : 218
3
5
Karviná
8
1
0
7
166 : 250
2
Tabulka střelců
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
57
Denisa Přečková
Sokol Poruba
49
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
17
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10
Jolana Mizerová
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zuzana Repková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14
Vendula Vařechová
HC Zlín
12
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.