Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jana Galušková
Mateřský klub
DHC SVŠ Plzeň
Rok narození
1972
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.5.2017
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenek
18.5. 12:00
AU054
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
11.5. 11:15
AU051
SVŠ Plzeň - Kobylisy
40 : 25
1.5. 17:30
AU047
Slavia - SVŠ Plzeň
21 : 29
27.4. 13:00
AU042
SVŠ Plzeň - Písek
22 : 27
13.4. 14:30
AU040
DHK Pardubice - SVŠ Plzeň
24 : 33
6.4. 12:45
AU033
SVŠ Plzeň - Olomouc
21 : 28
22.3. 13:30
AU032
SVŠ Plzeň - HK Veselí n.M.
24 : 22
15.3. 12:30
AU026
SVŠ Plzeň - Zlín
23 : 24
2.3. 13:00
AU019
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 16
22.2. 17:00
AU014
Písek - SVŠ Plzeň
21 : 30
16.2. 13:00
AU012
SVŠ Plzeň - DHK Pardubice
41 : 25
9.2. 14:30
AU005
Olomouc - SVŠ Plzeň
28 : 24
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
9.11. 13:00
AUA020
SVŠ Plzeň - Slavia
19 : 17
19.10. 13:00
AUA013
SVŠ Plzeň - Strakonice
32 : 12
6.10. 13:00
AUA008
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
38 : 21
29.9. 11:00
AUA005
Slavia - SVŠ Plzeň
24 : 33
21.9. 13:00
AUA003
SVŠ Plzeň - Č.Budějovice
32 : 23
1.liga mladší dorostenky
18.5. 14:00
AW054
Zlín - SVŠ Plzeň
32 : 32
11.5. 13:00
AW051
SVŠ Plzeň - Poruba
37 : 28
4.5. 12:00
AW047
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
18 : 25
27.4. 11:15
AW042
SVŠ Plzeň - Písek
30 : 23
12.4. 10:30
AW040
Háje - SVŠ Plzeň
29 : 20
22.2. 15:00
AW014
Písek - SVŠ Plzeň
24 : 31
9.2. 16:30
AW005
Olomouc - SVŠ Plzeň
26 : 30
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
19.10. 16:45
AXA013
SVŠ Plzeň - DHK Baník Most
40 : 18
13.10. 16:00
AXA012
DHC Plzeň - SVŠ Plzeň
18 : 28
6.10. 16:45
AXA008
SVŠ Plzeň - S.Vršovice
39 : 25
29.9. 15:00
AXA005
Slavia - SVŠ Plzeň
25 : 28
21.9. 11:15
AXA003
SVŠ Plzeň - Loko Č.Budějovice
40 : 20
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
video
online
Zlín - Karviná
46 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
8
7
1
0
240 : 135
15
2
Zlín
8
6
1
1
259 : 160
13
3
DHK Zora Olomouc B
8
3
1
4
152 : 198
7
4
Zábřeh
8
1
1
6
144 : 218
3
5
Karviná
8
1
0
7
166 : 250
2
Tabulka střelců
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
57
Denisa Přečková
Sokol Poruba
49
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
17
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10
Jolana Mizerová
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zuzana Repková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14
Vendula Vařechová
HC Zlín
12
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.