Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Petra Lhotská
Mateřský klub
DHC Plzeň
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.8.2017
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenek-Č
18.5. 10:30
AWA053
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
10.5. 13:20
AWA049
HC Plzeň - DHC Plzeň
25 : 18
3.5. 10:30
AWA045
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
22 : 11
29.4. 17:45
AWA037
DHC Plzeň - Kobylisy
28 : 24
27.4. 12:00
AWA041
TJ Slavoj Tachov - DHC Plzeň
25 : 19
3.4. 18:00
AWA013
DHC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
27 : 23
22.3. 10:00
AWA029
DHC Plzeň - Slavia
23 : 21
15.3. 14:30
AWA025
J.Hradec - DHC Plzeň
21 : 18
9.3. 16:00
AWA021
DHC Plzeň - HC Plzeň
22 : 16
28.2. 17:00
AWA017
Loko Č.Budějovice - DHC Plzeň
17 : 21
16.2. 11:00
AWA009
Kobylisy - DHC Plzeň
26 : 29
9.2. 16:00
AWA005
DHC Plzeň - S.Vršovice
30 : 15
2.2. 15:00
AWA001
Slavia - DHC Plzeň
20 : 17
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
23.11. 17:45
AXA027
SVŠ Plzeň - DHC Plzeň
36 : 8
16.11. 17:00
AXA022
DHK Baník Most - DHC Plzeň
18 : 13
10.11. 16:00
AXA021
DHC Plzeň - S.Vršovice
21 : 19
3.11. 17:00
AXA017
Slavia - DHC Plzeň
20 : 14
26.10. 15:00
AXA029
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
20.10. 15:00
AXA014
Loko Č.Budějovice - DHC Plzeň
25 : 30
6.10. 16:00
AXA007
DHC Plzeň - DHK Baník Most
16 : 14
28.9. 09:00
AXA006
S.Vršovice - DHC Plzeň
22 : 25
22.9. 16:00
AXA002
DHC Plzeň - Slavia
17 : 19
Žákovská liga starších žaček
1.6. 11:30
AZ199
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
1.6. 08:30
AZ196
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
31.5. 15:30
AZ193
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
31.5. 13:30
AZ191
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
31.5. 09:30
AZ187
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
13.4. 14:15
AZ172
DHC Plzeň A - Ivančice
17 : 21
13.4. 12:35
AZ170
J.Hradec - DHC Plzeň A
11 : 17
13.4. 10:45
AZ168
Zlín "A" - DHC Plzeň A
17 : 13
Další
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
DHK Zora Olomouc B - Poruba
11 : 24
video
online
Zlín - Karviná
46 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Poruba
8
7
1
0
240 : 135
15
2
Zlín
8
6
1
1
259 : 160
13
3
DHK Zora Olomouc B
8
3
1
4
152 : 198
7
4
Zábřeh
8
1
1
6
144 : 218
3
5
Karviná
8
1
0
7
166 : 250
2
Tabulka střelců
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
57
Denisa Přečková
Sokol Poruba
49
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
17
Marie Martinková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
10
Jolana Mizerová
HC Zlín
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zuzana Repková
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
14
Vendula Vařechová
HC Zlín
12
Viola Staniczková
TJ Sokol Karviná
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.