Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslav Kupr
Mateřský klub
Tatran Střešovice
Rok narození
1955
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.7.2015
Koučovaná utkání
Český pohár žen
13.9. 19:45
APR013
Střešovice - S.Vršovice
19 : 28
7.9. 11:00
APR005
Střešovice - Turnov
21 : 15
1.liga žen
4.5. 15:00
AR132
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
27.4. 14:30
AR122
Olomouc B - S.Vršovice
30 : 29
12.4. 11:00
AR119
S.Vršovice - Kunovice
12 : 16
6.4. 15:00
AR111
Slavia B - S.Vršovice
28 : 20
22.3. 16:15
AR106
S.Vršovice - Poruba B
18 : 25
15.3. 17:00
AR100
Bohunice - S.Vršovice
14 : 32
8.3. 11:00
AR093
S.Vršovice - SVŠ Plzeň A
33 : 19
2.3. 13:00
AR089
Kobylisy - S.Vršovice
21 : 20
22.2. 13:00
AR080
S.Vršovice - HC Plzeň
24 : 22
16.2. 16:00
AR078
Zlín B - S.Vršovice
34 : 20
9.2. 16:30
AR067
Most B - S.Vršovice
27 : 25
Pražský přebor žen
19.6. 18:15
BB112
Praha 4 - Střešovice
22 : 27
6.6. 19:45
BB104
Střešovice - Astra B
24 : 19
1.6. 16:00
BB095
Háje - Střešovice
23 : 19
30.5. 19:45
BB086
Střešovice - Mělník
24 : 13
29.5. 18:15
BB098
Astra C - Střešovice
21 : 21
19.5. 18:45
BB091
Radlice - Střešovice
18 : 20
29.4. 18:30
BB076
Astra B - Střešovice
30 : 26
25.4. 19:45
BB084
Střešovice - Praha 4
23 : 14
24.4. 18:15
BB070
Střešovice - Astra C
15 : 21
13.4. 14:00
BB058
Mělník - Střešovice
14 : 14
11.4. 19:15
BB067
Střešovice - Háje
27 : 18
4.4. 19:45
BB063
Střešovice - Radlice
20 : 22
28.11. 18:15
BB056
Praha 4 - Střešovice
25 : 30
22.11. 19:45
BB048
Střešovice - Astra B
22 : 18
8.11. 19:45
BB042
Střešovice - Astra C
22 : 22
1.11. 20:15
BB039
Střešovice - Háje
20 : 16
21.10. 18:45
BB035
Radlice - Střešovice
18 : 25
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.