Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lucie Hudečková
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1977
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.7.2017
Koučovaná utkání
2.liga žen M
12.4. 13:00
AT054
V. Meziříčí - Karviná
27 : 25
6.4. 15:00
AT049
Karviná - SK Velká Bystřice
30 : 13
9.3. 13:00
AT041
HK Hodonín - Karviná
25 : 32
1.2. 12:00
AT059
H.Brod - Karviná
30 : 20
16.11. 13:00
AT024
V. Meziříčí - Karviná
19 : 23
9.11. 12:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
29 : 23
12.10. 13:00
AT011
HK Hodonín - Karviná
27 : 33
29.9. 16:00
AT004
SK Velká Bystřice - Karviná
17 : 25
22.9. 17:00
AT003
Olomouc - Karviná
24 : 23
Moravskoslezská liga mladší žačky
31.5. 16:00
NK034
Karviná - HC Ostrava
17 : 20
24.5. 15:30
NK040
Karviná - Nový Jičín
29 : 8
11.5. 09:00
NK058
Karviná - Sokol Hrabůvka
19 : 23
4.5. 10:30
NK055
Nový Jičín - Karviná
5 : 26
27.4. 08:00
NK052
Karviná - Poruba
17 : 14
9.4. 15:00
NK049
HC Ostrava - Karviná
15 : 15
5.4. 15:45
NK037
Poruba - Karviná
9 : 10
10.11. 10:30
NK025
Nový Jičín - Karviná
9 : 22
3.11. 12:00
NK022
Karviná - Poruba
11 : 10
5.10. 13:00
NK010
Karviná - Nový Jičín
26 : 7
29.9. 09:00
NK007
Poruba - Karviná
14 : 12
21.9. 16:30
NK004
Karviná - HC Ostrava
18 : 17
nezadáno
NK019
HC Ostrava - Karviná
18 : 17
nezadáno
NK043
Sokol Hrabůvka - Karviná
14 : 9
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.