Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rudolf Petrikovič
Mateřský klub
HK Slovan Duslo Šaľa
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.8.2017
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
24.5. 17:30
AP177
Michalovce - Šaľa
28 : 27
18.5. 16:00
AP176
Šaľa - Michalovce
33 : 28
17.5. 18:00
AP175
Šaľa - Michalovce
30 : 21
11.5. 10:30
AP174
Michalovce - Šaľa
23 : 21
10.5. 17:30
AP173
Michalovce - Šaľa
36 : 26
4.5. 10:30
AP160
Šaľa - Partizánske
32 : 22
3.5. 18:00
AP159
Šaľa - Partizánske
28 : 17
27.4. 16:00
AP156
Partizánske - Šaľa
26 : 25
26.4. 18:00
AP155
Partizánske - Šaľa
27 : 28
12.4. 18:00
AP132
Slavia - Šaľa
31 : 27
5.4. 18:00
AP122
Olomouc - Šaľa
25 : 29
14.3. 18:00
AP119
Šaľa - Veselí n.M.
24 : 17
8.3. 18:00
AP111
J.Hradec - Šaľa
21 : 33
28.2. 18:00
AP106
Šaľa - Poruba
36 : 27
22.2. 18:00
AP100
Partizánske - Šaľa
25 : 24
15.2. 18:00
AP093
Šaľa - ŠKP Piccard Senec
43 : 19
12.2. 17:30
AP089
Michalovce - Šaľa
29 : 28
1.2. 18:00
AP080
Šaľa - Písek
35 : 19
26.1. 16:00
AP078
Zlín - Šaľa
26 : 25
18.1. 18:00
AP067
Most - Šaľa
26 : 25
9.1. 16:45
AP066
Šaľa - Slavia
28 : 26
3.1. 18:00
AP056
Šaľa - Olomouc
24 : 14
9.11. 17:00
AP045
Šaľa - J.Hradec
36 : 13
3.11. 18:00
AP040
Poruba - Šaľa
25 : 23
10.10. 16:45
AP034
Šaľa - Partizánske
35 : 30
4.10. 18:00
AP027
ŠKP Piccard Senec - Šaľa
19 : 35
26.9. 16:45
AP023
Šaľa - Michalovce
26 : 25
14.9. 15:00
AP014
Písek - Šaľa
13 : 29
7.9. 18:00
AP012
Šaľa - Zlín
33 : 22
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.