Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 12:00
AB131
Dukla B - Náchod
34 : 25
5.4. 19:00
AB087
Loko Louny - Náchod
39 : 37
30.3. 17:00
AB106
Jičín "B" - Litovel
25 : 18
23.3. 15:00
AB098
Chodov - Náchod
32 : 29
16.2. 16:30
AB070
N.Veselí - Bystřice p.H.
22 : 31
24.11. 13:00
AB050
Loko Louny - Bystřice p.H.
30 : 24
16.11. 12:00
AB046
Dukla B - Litovel
30 : 28
26.10. 17:00
AB032
Náchod - Chodov
24 : 19
19.10. 17:00
AB027
Dvůr Králové - Jičín "B"
25 : 21
29.9. 17:00
AB008
Chodov - Loko Louny
36 : 17
2 liga mužů JZČ
26.4. 18:00
AC120
Č.Budějovice - Bohemians
33 : 17
8.12. 09:30
AC061
Talent Plzeň "B" - Šťáhlavy "B"
36 : 14
29.9. 15:00
AC008
Chodov B - Talent Plzeň "B"
26 : 27
2.liga mužů SVČ
23.3. 18:30
AD101
Praha 4 - Ústí n.L.
44 : 28
1.liga starších dorostenců
16.2. 14:30
AG070
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 17
8.12. 13:30
AG061
Talent Plzeň - Kopřivnice
27 : 24
16.11. 16:00
AG046
Dukla - Ostrava
41 : 19
26.10. 10:30
AG032
Náchod - HK Lovosice
20 : 34
2.liga starších dorostenců Č
5.10. 11:45
AH014
HC Plzeň - ZJ Kovofiniš Ledeč
19 : 19
29.9. 13:00
AH008
Chodov - Chrudim
28 : 28
1.liga mladších dorostenců
16.2. 12:30
AJ070
N.Veselí - Frýdek-Místek
35 : 32
8.12. 11:30
AJ061
Talent Plzeň - Kopřivnice
37 : 28
16.11. 14:00
AJ046
Dukla - Ostrava
35 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
5.4. 17:00
AK087
Loko Louny - Náchod
29 : 14
24.11. 15:00
AK050
Loko Louny - Liberec
26 : 21
26.10. 14:30
AK032
Náchod - SSK Talent Plzeň B
28 : 33
Český pohár mužů
30.8. 19:00
AN010
Č.Budějovice - Třeboň
27 : 29
Žákovská liga starších žáků
18.1. 17:20
AO030
F.-Místek A - Zlín "A"
17 : 10
18.1. 16:40
AO029
Šťáhlavy - N. Veselí A
15 : 16
18.1. 16:00
AO028
Zlín "A" - Kutná Hora
20 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play - off ČR 5-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Písek
28 : 23
video
online
Olomouc - J.Hradec
22 : 17
video
online
Olomouc - J.Hradec
29 : 10
video
online
Veselí n.M. - Písek
20 : 21
video
online
Písek - Veselí n.M.
28 : 22
video
online
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
video
online
J.Hradec - Olomouc
4.5. 15:00
video
online
Písek - Veselí n.M.
29 : 18
video
online
Olomouc - J.Hradec
7.5. 17:30
video
online
Veselí n.M. - Písek
7.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.