Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo-ČP žen
2.kolo-ČP žen
3.kolo-ČP žen-osmifinále
4.kolo-ČP žen-čtvrtfinále
5.kolo-ČP žen-semifinále
6.kolo-ČP žen-finále
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
18.1. 11:20
AO021
N. Veselí A - Zlín "A"
13 : 21
18.1. 10:40
AO020
Kutná Hora - F.-Místek A
16 : 12
18.1. 08:00
AO016
Strakonice A - Zlín "A"
8 : 9
Český pohár žen
16.10. 19:00
APR029
J.Hradec - Most
18 : 27
14.9. 16:00
APR017
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
1.liga žen
3.5. 17:20
AR130
HC Plzeň - Kunovice
32 : 15
16.4. 18:00
AR116
Kobylisy - Bohunice
30 : 12
15.3. 14:30
AR101
SVŠ Plzeň A - Zlín B
25 : 32
22.2. 13:00
AR080
S.Vršovice - HC Plzeň
24 : 22
10.11. 11:00
AR037
Kobylisy - Most B
29 : 17
5.10. 10:00
AR014
HC Plzeň - S.Vršovice
19 : 26
21.9. 15:00
AR005
SVŠ Plzeň A - Slavia B
19 : 39
2.liga žen Č
27.4. 14:00
AS124
Slavoj Tachov - Milevsko
34 : 19
26.4. 16:00
AS126
Č.Budějovice - DHK Pardubice
22 : 21
12.4. 15:00
AS116
Kobylisy B - Č.Budějovice
23 : 31
22.3. 16:00
AS108
Strakonice - Loko Cheb
23 : 17
10.11. 13:00
AS037
Kobylisy B - Turnov
21 : 23
1.liga starších dorostenek
15.3. 12:30
AU026
SVŠ Plzeň - Zlín
23 : 24
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
21.9. 13:00
AUA003
SVŠ Plzeň - Č.Budějovice
32 : 23
2.liga starších dorostenek Č
18.5. 10:00
AVA056
Strakonice - HC Plzeň
23 : 26
22.2. 15:00
AVA014
S.Vršovice - HC Plzeň
29 : 18
1.liga mladší dorostenky
15.3. 16:15
AW026
SVŠ Plzeň - Zlín
34 : 29
2.liga mladších dorostenek-Č
3.5. 14:30
AWA048
HC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
31 : 19
27.4. 12:00
AWA041
TJ Slavoj Tachov - DHC Plzeň
25 : 19
12.4. 17:00
AWA016
Kobylisy - Loko Č.Budějovice
26 : 26
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
21.9. 11:15
AXA003
SVŠ Plzeň - Loko Č.Budějovice
40 : 20
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
5.10. 08:15
AXB009
HC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
28 : 16
Žákovská liga starších žaček
8.2. 14:40
AZ089
SKH Velká n.V. - Písek
20 : 10
8.2. 13:00
AZ087
Sparta Kutná Hora - SKH Velká n.V.
12 : 21
8.2. 12:10
AZ086
Písek - Ivančice
16 : 25
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
3.kolo-ČP žen-osmifinále - výsledky
video
online
Otrokovice - Poruba
20 : 40
video
online
Loko Cheb - Slavia
15 : 59
video
online
Kobylisy - Veselí n.M.
25 : 35
video
online
Strakonice - J.Hradec
24 : 32
video
online
Kunovice - Olomouc
17 : 25
video
online
S.Vršovice - Písek
23 : 25
video
online
H.Brod - Zlín
14 : 37
video
online
HC Plzeň - Most
16 : 34
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
41
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
19
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
19
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
10
Kateřina Keclíková
DHC Slavia Praha
9
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimíra Pauříková
SHK Kunovice
10
Katarína Berová
DHK Zora Olomouc
8
Markéta Smoláková
TJ Slavoj Tachov
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.