Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 12:00
AB131
Dukla B - Náchod
34 : 25
5.4. 19:00
AB087
Loko Louny - Náchod
39 : 37
30.3. 17:00
AB106
Jičín "B" - Litovel
25 : 18
23.3. 15:00
AB098
Chodov - Náchod
32 : 29
16.2. 16:30
AB070
N.Veselí - Bystřice p.H.
22 : 31
24.11. 13:00
AB050
Loko Louny - Bystřice p.H.
30 : 24
16.11. 12:00
AB046
Dukla B - Litovel
30 : 28
26.10. 17:00
AB032
Náchod - Chodov
24 : 19
19.10. 17:00
AB027
Dvůr Králové - Jičín "B"
25 : 21
29.9. 17:00
AB008
Chodov - Loko Louny
36 : 17
2 liga mužů JZČ
26.4. 18:00
AC120
Č.Budějovice - Bohemians
33 : 17
8.12. 09:30
AC061
Talent Plzeň "B" - Šťáhlavy "B"
36 : 14
29.9. 15:00
AC008
Chodov B - Talent Plzeň "B"
26 : 27
2.liga mužů SVČ
23.3. 18:30
AD101
Praha 4 - Ústí n.L.
44 : 28
1.liga starších dorostenců
16.2. 14:30
AG070
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 17
8.12. 13:30
AG061
Talent Plzeň - Kopřivnice
27 : 24
16.11. 16:00
AG046
Dukla - Ostrava
41 : 19
26.10. 10:30
AG032
Náchod - HK Lovosice
20 : 34
2.liga starších dorostenců Č
5.10. 11:45
AH014
HC Plzeň - ZJ Kovofiniš Ledeč
19 : 19
29.9. 13:00
AH008
Chodov - Chrudim
28 : 28
1.liga mladších dorostenců
16.2. 12:30
AJ070
N.Veselí - Frýdek-Místek
35 : 32
8.12. 11:30
AJ061
Talent Plzeň - Kopřivnice
37 : 28
16.11. 14:00
AJ046
Dukla - Ostrava
35 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
5.4. 17:00
AK087
Loko Louny - Náchod
29 : 14
24.11. 15:00
AK050
Loko Louny - Liberec
26 : 21
26.10. 14:30
AK032
Náchod - SSK Talent Plzeň B
28 : 33
Český pohár mužů
30.8. 19:00
AN010
Č.Budějovice - Třeboň
27 : 29
Žákovská liga starších žáků
18.1. 17:20
AO030
F.-Místek A - Zlín "A"
17 : 10
18.1. 16:40
AO029
Šťáhlavy - N. Veselí A
15 : 16
18.1. 16:00
AO028
Zlín "A" - Kutná Hora
20 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.