Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
18.1. 11:20
AO021
N. Veselí A - Zlín "A"
13 : 21
18.1. 10:40
AO020
Kutná Hora - F.-Místek A
16 : 12
18.1. 08:00
AO016
Strakonice A - Zlín "A"
8 : 9
Český pohár žen
16.10. 19:00
APR029
J.Hradec - Most
18 : 27
14.9. 16:00
APR017
Strakonice - Č.Budějovice
27 : 23
1.liga žen
3.5. 17:20
AR130
HC Plzeň - Kunovice
32 : 15
16.4. 18:00
AR116
Kobylisy - Bohunice
30 : 12
15.3. 14:30
AR101
SVŠ Plzeň A - Zlín B
25 : 32
22.2. 13:00
AR080
S.Vršovice - HC Plzeň
24 : 22
10.11. 11:00
AR037
Kobylisy - Most B
29 : 17
5.10. 10:00
AR014
HC Plzeň - S.Vršovice
19 : 26
21.9. 15:00
AR005
SVŠ Plzeň A - Slavia B
19 : 39
2.liga žen Č
27.4. 14:00
AS124
Slavoj Tachov - Milevsko
34 : 19
26.4. 16:00
AS126
Č.Budějovice - DHK Pardubice
22 : 21
12.4. 15:00
AS116
Kobylisy B - Č.Budějovice
23 : 31
22.3. 16:00
AS108
Strakonice - Loko Cheb
23 : 17
10.11. 13:00
AS037
Kobylisy B - Turnov
21 : 23
1.liga starších dorostenek
15.3. 12:30
AU026
SVŠ Plzeň - Zlín
23 : 24
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
21.9. 13:00
AUA003
SVŠ Plzeň - Č.Budějovice
32 : 23
2.liga starších dorostenek Č
18.5. 10:00
AVA056
Strakonice - HC Plzeň
23 : 26
22.2. 15:00
AVA014
S.Vršovice - HC Plzeň
29 : 18
1.liga mladší dorostenky
15.3. 16:15
AW026
SVŠ Plzeň - Zlín
34 : 29
2.liga mladších dorostenek-Č
3.5. 14:30
AWA048
HC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
31 : 19
27.4. 12:00
AWA041
TJ Slavoj Tachov - DHC Plzeň
25 : 19
12.4. 17:00
AWA016
Kobylisy - Loko Č.Budějovice
26 : 26
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
21.9. 11:15
AXA003
SVŠ Plzeň - Loko Č.Budějovice
40 : 20
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
5.10. 08:15
AXB009
HC Plzeň - TJ Slavoj Tachov
28 : 16
Žákovská liga starších žaček
8.2. 14:40
AZ089
SKH Velká n.V. - Písek
20 : 10
8.2. 13:00
AZ087
Sparta Kutná Hora - SKH Velká n.V.
12 : 21
8.2. 12:10
AZ086
Písek - Ivančice
16 : 25
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
16 : 36
video
online
Strakonice - SVŠ Plzeň
14 : 46
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
8
8
0
0
279 : 149
16
2
Slavia
8
6
0
2
262 : 171
12
3
S.Vršovice
8
3
0
5
176 : 259
6
4
Strakonice
8
2
0
6
187 : 258
4
5
Č.Budějovice
8
1
0
7
195 : 262
2
Tabulka střelců
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
61
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
53
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
15
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
10
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
24
Petra Chalušová
ČZ HBC Strakonice 1921
20
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.