Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 12:00
AB131
Dukla B - Náchod
34 : 25
5.4. 19:00
AB087
Loko Louny - Náchod
39 : 37
30.3. 17:00
AB106
Jičín "B" - Litovel
25 : 18
23.3. 15:00
AB098
Chodov - Náchod
32 : 29
16.2. 16:30
AB070
N.Veselí - Bystřice p.H.
22 : 31
24.11. 13:00
AB050
Loko Louny - Bystřice p.H.
30 : 24
16.11. 12:00
AB046
Dukla B - Litovel
30 : 28
26.10. 17:00
AB032
Náchod - Chodov
24 : 19
19.10. 17:00
AB027
Dvůr Králové - Jičín "B"
25 : 21
29.9. 17:00
AB008
Chodov - Loko Louny
36 : 17
2 liga mužů JZČ
26.4. 18:00
AC120
Č.Budějovice - Bohemians
33 : 17
8.12. 09:30
AC061
Talent Plzeň "B" - Šťáhlavy "B"
36 : 14
29.9. 15:00
AC008
Chodov B - Talent Plzeň "B"
26 : 27
2.liga mužů SVČ
23.3. 18:30
AD101
Praha 4 - Ústí n.L.
44 : 28
1.liga starších dorostenců
16.2. 14:30
AG070
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 17
8.12. 13:30
AG061
Talent Plzeň - Kopřivnice
27 : 24
16.11. 16:00
AG046
Dukla - Ostrava
41 : 19
26.10. 10:30
AG032
Náchod - HK Lovosice
20 : 34
2.liga starších dorostenců Č
5.10. 11:45
AH014
HC Plzeň - ZJ Kovofiniš Ledeč
19 : 19
29.9. 13:00
AH008
Chodov - Chrudim
28 : 28
1.liga mladších dorostenců
16.2. 12:30
AJ070
N.Veselí - Frýdek-Místek
35 : 32
8.12. 11:30
AJ061
Talent Plzeň - Kopřivnice
37 : 28
16.11. 14:00
AJ046
Dukla - Ostrava
35 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
5.4. 17:00
AK087
Loko Louny - Náchod
29 : 14
24.11. 15:00
AK050
Loko Louny - Liberec
26 : 21
26.10. 14:30
AK032
Náchod - SSK Talent Plzeň B
28 : 33
Český pohár mužů
30.8. 19:00
AN010
Č.Budějovice - Třeboň
27 : 29
Žákovská liga starších žáků
18.1. 17:20
AO030
F.-Místek A - Zlín "A"
17 : 10
18.1. 16:40
AO029
Šťáhlavy - N. Veselí A
15 : 16
18.1. 16:00
AO028
Zlín "A" - Kutná Hora
20 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
40 : 28
video
online
Astra Praha - Házená J.Hradec
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
8
8
0
0
279 : 154
16
2
Kobylisy
8
5
0
3
251 : 209
10
3
HC Plzeň
8
4
1
3
196 : 211
9
4
Astra Praha
8
1
1
6
110 : 210
3
5
Házená J.Hradec
8
1
0
7
152 : 204
2
Tabulka střelců
Petra Drozdová
HC Plzeň
75
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
57
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
25
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
11
Petra Drozdová
HC Plzeň
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
16
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
14
Lenka Hrdličková
Astra Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.