Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
10.5. 12:00
AB131
Dukla B - Náchod
34 : 25
5.4. 19:00
AB087
Loko Louny - Náchod
39 : 37
30.3. 17:00
AB106
Jičín "B" - Litovel
25 : 18
23.3. 15:00
AB098
Chodov - Náchod
32 : 29
16.2. 16:30
AB070
N.Veselí - Bystřice p.H.
22 : 31
24.11. 13:00
AB050
Loko Louny - Bystřice p.H.
30 : 24
16.11. 12:00
AB046
Dukla B - Litovel
30 : 28
26.10. 17:00
AB032
Náchod - Chodov
24 : 19
19.10. 17:00
AB027
Dvůr Králové - Jičín "B"
25 : 21
29.9. 17:00
AB008
Chodov - Loko Louny
36 : 17
2 liga mužů JZČ
26.4. 18:00
AC120
Č.Budějovice - Bohemians
33 : 17
8.12. 09:30
AC061
Talent Plzeň "B" - Šťáhlavy "B"
36 : 14
29.9. 15:00
AC008
Chodov B - Talent Plzeň "B"
26 : 27
2.liga mužů SVČ
23.3. 18:30
AD101
Praha 4 - Ústí n.L.
44 : 28
1.liga starších dorostenců
16.2. 14:30
AG070
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 17
8.12. 13:30
AG061
Talent Plzeň - Kopřivnice
27 : 24
16.11. 16:00
AG046
Dukla - Ostrava
41 : 19
26.10. 10:30
AG032
Náchod - HK Lovosice
20 : 34
2.liga starších dorostenců Č
5.10. 11:45
AH014
HC Plzeň - ZJ Kovofiniš Ledeč
19 : 19
29.9. 13:00
AH008
Chodov - Chrudim
28 : 28
1.liga mladších dorostenců
16.2. 12:30
AJ070
N.Veselí - Frýdek-Místek
35 : 32
8.12. 11:30
AJ061
Talent Plzeň - Kopřivnice
37 : 28
16.11. 14:00
AJ046
Dukla - Ostrava
35 : 27
2.liga mladších dorostenců Č
5.4. 17:00
AK087
Loko Louny - Náchod
29 : 14
24.11. 15:00
AK050
Loko Louny - Liberec
26 : 21
26.10. 14:30
AK032
Náchod - SSK Talent Plzeň B
28 : 33
Český pohár mužů
30.8. 19:00
AN010
Č.Budějovice - Třeboň
27 : 29
Žákovská liga starších žáků
18.1. 17:20
AO030
F.-Místek A - Zlín "A"
17 : 10
18.1. 16:40
AO029
Šťáhlavy - N. Veselí A
15 : 16
18.1. 16:00
AO028
Zlín "A" - Kutná Hora
20 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina M - výsledky
video
online
SKH Velká n.V. - Poruba
17 : 13
video
online
Háje - Kobylisy II
16 : 10
video
online
Písek - DHC Plzeň A
10 : 18
video
online
SKH Velká n.V. - Háje
12 : 17
video
online
Kobylisy II - Písek
16 : 18
video
online
DHC Plzeň A - Poruba
23 : 12
video
online
Kobylisy II - SKH Velká n.V.
18 : 18
video
online
Háje - Písek
15 : 11
video
online
DHC Plzeň A - SKH Velká n.V.
16 : 6
video
online
Poruba - Háje
8 : 15
video
online
Kobylisy II - DHC Plzeň A
15 : 18
video
online
SKH Velká n.V. - Písek
11 : 15
video
online
Poruba - Kobylisy II
16 : 28
video
online
Háje - DHC Plzeň A
19 : 13
video
online
Písek - Poruba
9 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Háje
5
5
0
0
82 : 54
10
2
DHC Plzeň A
5
4
0
1
88 : 62
8
3
Písek
5
2
0
3
63 : 72
4
4
Kobylisy II
5
1
1
3
87 : 86
3
5
SKH Velká n.V.
5
1
1
3
64 : 79
3
6
Poruba
5
1
0
4
61 : 92
2
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.