Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.5. 15:00
AA192
Karviná - Přerov
28 : 22
11.5. 10:30
AA155
Plzeň - Jičín
30 : 18
18.4. 19:00
AA147
Frýdek-Místek - Plzeň
23 : 31
13.4. 10:30
AA173
Karviná - Zubří
28 : 27
15.3. 18:00
AA165
Zubří - Zlín
24 : 20
23.2. 10:30
AA122
Přerov - Jičín
25 : 33
14.12. 18:00
AA094
Zubří - Zlín
24 : 25
23.11. 18:00
AA067
Kopřivnice - Jičín
16 : 22
6.10. 10:30
AA036
Karviná - Frýdek-Místek
28 : 23
27.9. 19:00
AA029
Přerov - Plzeň
22 : 30
25.9. 17:00
AA019
Kopřivnice - Lovosice
28 : 36
22.9. 17:00
AA015
Frýdek-Místek - Zubří
26 : 25
1.liga mužů
16.3. 16:30
AB096
N.Veselí - Chodov
31 : 22
2.liga mužů JM
3.5. 16:00
AE124
Sokolnice - Telnice
26 : 28
8.3. 13:30
AE089
Maloměřice - SK Kuřim
28 : 34
1.3. 18:00
AE083
Ivančice - Hustopeče
25 : 22
22.2. 18:00
AE073
Olomouc - Kostelec n.H.
30 : 22
19.10. 16:00
AE030
Sokolnice - Ivančice
19 : 28
28.9. 17:00
AE009
Ivančice - Brno B
26 : 24
2.liga muži - baráž
24.5. 17:30
AEF002
V. Bystřice - Olomouc
22 : 22
16.5. 18:30
AEF001
Olomouc - V. Bystřice
24 : 23
2.liga starších dorostenců M
8.3. 11:30
AI089
Maloměřice - SK Kuřim
25 : 32
1.3. 16:00
AI083
HK Ivančice - Zlín
28 : 26
22.2. 16:00
AI073
Olomouc - Rožnov p.R.
24 : 39
28.9. 13:00
AI009
HK Ivančice - Polanka
38 : 30
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 14:00
AL124
Sokolnice - V. Bystřice
29 : 27
1.3. 14:00
AL083
HK Ivančice - Zlín
23 : 38
20.10. 14:00
AL030
Sokolnice - HK Ivančice
34 : 32
28.9. 15:00
AL009
HK Ivančice - DTJ Polanka
42 : 34
Český pohár mužů
6.11. 18:00
AN077
Karviná - Hranice
32 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.