Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Motl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
11.5. 17:00
AC131
VŠ Plzeň - Bohemians
20 : 34
11.5. 15:00
AC130
Starý Plzenec - Třeboň
29 : 31
16.3. 18:00
AC095
Bohemians - S.Vršovice
23 : 34
7.12. 18:00
AC062
S.Vršovice - Košutka
36 : 30
17.11. 18:00
AC043
Bohemians - Šťáhlavy "B"
30 : 19
5.10. 17:00
AC016
Košutka - Bohemians
32 : 24
2.liga mužů SVČ
6.4. 17:00
AD091
Jablonec - TJ Sokol Bělá
30 : 20
22.2. 17:30
AD075
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
28 : 24
15.2. 16:00
AD068
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
22 : 23
10.11. 10:30
AD039
HC Žatec - Ústí n.L.
22 : 29
2.liga starších dorostenců Č
26.4. 12:20
AH117
HC Plzeň - D. Cerekev
18 : 17
6.4. 15:00
AH091
ELP Jablonec - HC Plzeň
23 : 13
5.10. 15:00
AH016
TJ košutka - TJ Sokol Úvaly
39 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
7.12. 14:30
AK062
S.Vršovice - D.Králové
18 : 36
Český pohár žen
14.9. 11:00
APR012
Ústí n.L. - HC Plzeň
15 : 36
2.liga žen Č
3.5. 13:00
AS129
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
7.12. 16:15
AS062
S.Vršovice B - DHK Pardubice
15 : 26
1.liga starších dorostenek
22.2. 13:00
AU016
Kobylisy - Zlín
20 : 30
2.liga starších dorostenek Č
26.4. 15:40
AVA042
HC Plzeň - S.Vršovice
33 : 24
1.liga mladší dorostenky
12.4. 14:30
AW038
DHK Baník Most - Zlín
20 : 24
16.3. 15:00
AW027
Háje - Poruba
19 : 19
2.liga mladších dorostenek-Č
3.5. 11:00
AWA046
Kobylisy - J.Hradec
32 : 31
26.4. 14:00
AWA042
HC Plzeň - S.Vršovice
30 : 25
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
30.11. 11:30
AXB010
Háje - TJ Slavoj Tachov
37 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
18 : 32
video
online
H.Brod - DHK Pardubice
31 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
8
8
0
0
302 : 167
16
2
DHK Pardubice
8
6
0
2
207 : 217
12
3
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
4
0
4
226 : 236
8
4
H.Brod
8
1
1
6
221 : 249
3
5
HK Hodonín
8
0
1
7
177 : 264
1
Tabulka střelců
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
65
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
56
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
15
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
13
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristiána Přikrylová
HK Hodonín
12
Jitka Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Michaela Palátová
DHK Zora Olomouc
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.