Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jiří Motl
Mateřský klub
HK Lovosice
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
11.5. 17:00
AC131
VŠ Plzeň - Bohemians
20 : 34
11.5. 15:00
AC130
Starý Plzenec - Třeboň
29 : 31
16.3. 18:00
AC095
Bohemians - S.Vršovice
23 : 34
7.12. 18:00
AC062
S.Vršovice - Košutka
36 : 30
17.11. 18:00
AC043
Bohemians - Šťáhlavy "B"
30 : 19
5.10. 17:00
AC016
Košutka - Bohemians
32 : 24
2.liga mužů SVČ
6.4. 17:00
AD091
Jablonec - TJ Sokol Bělá
30 : 20
22.2. 17:30
AD075
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
28 : 24
15.2. 16:00
AD068
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
22 : 23
10.11. 10:30
AD039
HC Žatec - Ústí n.L.
22 : 29
2.liga starších dorostenců Č
26.4. 12:20
AH117
HC Plzeň - D. Cerekev
18 : 17
6.4. 15:00
AH091
ELP Jablonec - HC Plzeň
23 : 13
5.10. 15:00
AH016
TJ košutka - TJ Sokol Úvaly
39 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
7.12. 14:30
AK062
S.Vršovice - D.Králové
18 : 36
Český pohár žen
14.9. 11:00
APR012
Ústí n.L. - HC Plzeň
15 : 36
2.liga žen Č
3.5. 13:00
AS129
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
7.12. 16:15
AS062
S.Vršovice B - DHK Pardubice
15 : 26
1.liga starších dorostenek
22.2. 13:00
AU016
Kobylisy - Zlín
20 : 30
2.liga starších dorostenek Č
26.4. 15:40
AVA042
HC Plzeň - S.Vršovice
33 : 24
1.liga mladší dorostenky
12.4. 14:30
AW038
DHK Baník Most - Zlín
20 : 24
16.3. 15:00
AW027
Háje - Poruba
19 : 19
2.liga mladších dorostenek-Č
3.5. 11:00
AWA046
Kobylisy - J.Hradec
32 : 31
26.4. 14:00
AWA042
HC Plzeň - S.Vršovice
30 : 25
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
30.11. 11:30
AXB010
Háje - TJ Slavoj Tachov
37 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.