Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.11. 15:30
AC056
Ledeč n.S. - Bohemians
28 : 28
26.10. 15:30
AC034
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
15 : 25
19.10. 13:00
AC029
S.Vršovice - Bohemians
28 : 26
28.9. 15:30
AC012
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
22 : 28
2.liga mužů SVČ
27.4. 14:00
AD120
Ml. Boleslav - Zruč n.S.
28 : 18
26.4. 13:00
AD116
Liberec - HC Žatec
32 : 22
22.3. 18:00
AD102
Liberec - TJ Sokol Bělá
30 : 27
23.2. 17:00
AD077
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
18 : 18
16.2. 16:00
AD067
Jablonec - Kolín
26 : 20
30.11. 10:30
AD056
Kolín - Zruč n.S.
23 : 24
2.11. 14:30
AD043
Jablonec - Zruč n.S.
35 : 13
12.10. 16:00
AD022
Ml. Boleslav - Praha 4
30 : 35
21.9. 17:00
AD003
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
23 : 29
1.liga starších dorostenců
15.3. 14:30
AG095
Náchod - Ostrava
26 : 27
21.11. 18:00
AG054
Náchod - Zubří
26 : 34
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH126
Chrudim - TJ košutka
32 : 31
13.4. 17:00
AH109
TJ Sokol Úvaly - ELP Jablonec
22 : 19
16.2. 14:00
AH067
ELP Jablonec - ZJ Kovofiniš Ledeč
23 : 17
30.11. 13:00
AH056
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Úvaly
26 : 22
24.11. 17:00
AH054
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
28 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
26.4. 11:00
AK116
Liberec - Loko Louny
28 : 22
22.3. 16:00
AK102
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
32 : 19
15.3. 12:30
AK095
Náchod - S.Vršovice
30 : 28
22.2. 15:00
AK077
TJ Sokol Bělá p.B. - Č.Budějovice
14 : 24
19.10. 09:00
AK029
S.Vršovice - Náchod
18 : 15
6.10. 15:00
AK013
1.HC Pardubice - HK B Most
32 : 22
21.9. 15:00
AK003
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
24 : 25
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN038
H.Brod - Náchod
29 : 31
1.9. 17:00
AN012
1.HC Pardubice - Kolín
24 : 19
Český pohár žen
15.9. 15:00
APR015
H.Brod - Bohunice
29 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
16 : 36
video
online
Strakonice - SVŠ Plzeň
14 : 46
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
8
8
0
0
279 : 149
16
2
Slavia
8
6
0
2
262 : 171
12
3
S.Vršovice
8
3
0
5
176 : 259
6
4
Strakonice
8
2
0
6
187 : 258
4
5
Č.Budějovice
8
1
0
7
195 : 262
2
Tabulka střelců
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
61
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
53
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
15
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
10
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
24
Petra Chalušová
ČZ HBC Strakonice 1921
20
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.