Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaromír Halíř
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové
Rok narození
1955
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
30.11. 15:30
AC056
Ledeč n.S. - Bohemians
28 : 28
26.10. 15:30
AC034
Ledeč n.S. - Talent Plzeň "B"
15 : 25
19.10. 13:00
AC029
S.Vršovice - Bohemians
28 : 26
28.9. 15:30
AC012
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
22 : 28
2.liga mužů SVČ
27.4. 14:00
AD120
Ml. Boleslav - Zruč n.S.
28 : 18
26.4. 13:00
AD116
Liberec - HC Žatec
32 : 22
22.3. 18:00
AD102
Liberec - TJ Sokol Bělá
30 : 27
23.2. 17:00
AD077
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
18 : 18
16.2. 16:00
AD067
Jablonec - Kolín
26 : 20
30.11. 10:30
AD056
Kolín - Zruč n.S.
23 : 24
2.11. 14:30
AD043
Jablonec - Zruč n.S.
35 : 13
12.10. 16:00
AD022
Ml. Boleslav - Praha 4
30 : 35
21.9. 17:00
AD003
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
23 : 29
1.liga starších dorostenců
15.3. 14:30
AG095
Náchod - Ostrava
26 : 27
21.11. 18:00
AG054
Náchod - Zubří
26 : 34
2.liga starších dorostenců Č
4.5. 17:00
AH126
Chrudim - TJ košutka
32 : 31
13.4. 17:00
AH109
TJ Sokol Úvaly - ELP Jablonec
22 : 19
16.2. 14:00
AH067
ELP Jablonec - ZJ Kovofiniš Ledeč
23 : 17
30.11. 13:00
AH056
ZJ Kovofiniš Ledeč - TJ Sokol Úvaly
26 : 22
24.11. 17:00
AH054
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
28 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
26.4. 11:00
AK116
Liberec - Loko Louny
28 : 22
22.3. 16:00
AK102
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
32 : 19
15.3. 12:30
AK095
Náchod - S.Vršovice
30 : 28
22.2. 15:00
AK077
TJ Sokol Bělá p.B. - Č.Budějovice
14 : 24
19.10. 09:00
AK029
S.Vršovice - Náchod
18 : 15
6.10. 15:00
AK013
1.HC Pardubice - HK B Most
32 : 22
21.9. 15:00
AK003
TJ Sokol Bělá p.B. - Náchod
24 : 25
Český pohár mužů
15.9. 17:00
AN038
H.Brod - Náchod
29 : 31
1.9. 17:00
AN012
1.HC Pardubice - Kolín
24 : 19
Český pohár žen
15.9. 15:00
APR015
H.Brod - Bohunice
29 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
video
online
Slavia - Písek
29 : 24
video
online
Kobylisy - DHK Pardubice
32 : 26
video
online
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
14
14
0
0
453 : 351
28
2
SVŠ Plzeň
14
10
0
4
392 : 333
20
3
Zlín
14
9
2
3
404 : 358
20
4
Písek
14
7
2
5
376 : 333
16
5
HK Veselí n.M.
14
6
0
8
375 : 359
12
6
Slavia
14
5
2
7
394 : 360
12
7
Kobylisy
14
1
1
12
323 : 485
3
8
DHK Pardubice
14
0
1
13
347 : 485
1
Tabulka střelců
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
109
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
98
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
31
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
29
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
26
Kamila Švihálková
Sokol Písek
22
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.