Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.5. 10:30
AA162
Plzeň - Frýdek-Místek
30 : 27
30.4. 19:00
AA182
Zlín - Přerov
37 : 29
23.2. 10:30
AA121
Zubří - Kopřivnice
27 : 26
11.12. 18:00
AA087
Zlín - Přerov
30 : 26
30.11. 10:30
AA073
Plzeň - Kopřivnice
36 : 25
16.11. 17:00
AA063
Lovosice - Frýdek-Místek
33 : 25
27.10. 18:00
AA050
Zlín - Frýdek-Místek
24 : 28
19.10. 18:00
AA043
Kopřivnice - Přerov
34 : 31
1.liga mužů
1.3. 17:00
AB082
Náchod - Dvůr Králové
30 : 19
12.10. 12:00
AB024
Dukla B - Karviná B
26 : 22
2 liga mužů JZČ
9.3. 09:30
AC087
Talent Plzeň "B" - Bohemians
33 : 23
10.11. 09:30
AC039
Talent Plzeň "B" - VŠ Plzeň
34 : 27
2.liga mužů SVČ
10.10. 19:30
AD020
Libčice n. Vlt. - Slavia
24 : 20
21.9. 15:00
AD002
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
33 : 32
1.liga starších dorostenců
9.3. 13:30
AG087
Talent Plzeň - Náchod
42 : 19
10.11. 13:30
AG039
Talent Plzeň - Dukla
36 : 33
12.10. 16:00
AG024
Dukla - Karviná
28 : 21
2.liga starších dorostenců Č
21.9. 17:00
AH002
HSK Tygři - Loko Č.Budějovice
10 : 28
1.liga mladších dorostenců
9.3. 11:30
AJ087
Talent Plzeň - Strakonice
28 : 32
10.11. 11:30
AJ039
Talent Plzeň - Dukla
31 : 26
12.10. 14:00
AJ024
Dukla - Karviná
26 : 32
2.liga mladších dorostenců Č
1.3. 14:30
AK082
Náchod - D.Králové
22 : 40
Český pohár mužů
23.10. 18:00
AN069
Třeboň - Jičín
26 : 32
15.9. 17:00
AN035
Libčice n. Vlt. - Chodov
24 : 15
1.9. 15:00
AN009
L.Vršovice - Libčice n. Vlt.
25 : 31
1.9. 10:30
AN014
Kutná Hora - Zruč n.S.
17 : 28
W.H.I.L.
17.5. 17:00
AP185
Písek - Olomouc
28 : 28
3.5. 18:00
AP147
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
12.4. 18:00
AP130
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
15.2. 18:00
AP091
Most - Písek
32 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.