Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga muži
25.5. 10:30
AA162
Plzeň - Frýdek-Místek
30 : 27
30.4. 19:00
AA182
Zlín - Přerov
37 : 29
23.2. 10:30
AA121
Zubří - Kopřivnice
27 : 26
11.12. 18:00
AA087
Zlín - Přerov
30 : 26
30.11. 10:30
AA073
Plzeň - Kopřivnice
36 : 25
16.11. 17:00
AA063
Lovosice - Frýdek-Místek
33 : 25
27.10. 18:00
AA050
Zlín - Frýdek-Místek
24 : 28
19.10. 18:00
AA043
Kopřivnice - Přerov
34 : 31
1.liga mužů
1.3. 17:00
AB082
Náchod - Dvůr Králové
30 : 19
12.10. 12:00
AB024
Dukla B - Karviná B
26 : 22
2 liga mužů JZČ
9.3. 09:30
AC087
Talent Plzeň "B" - Bohemians
33 : 23
10.11. 09:30
AC039
Talent Plzeň "B" - VŠ Plzeň
34 : 27
2.liga mužů SVČ
10.10. 19:30
AD020
Libčice n. Vlt. - Slavia
24 : 20
21.9. 15:00
AD002
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
33 : 32
1.liga starších dorostenců
9.3. 13:30
AG087
Talent Plzeň - Náchod
42 : 19
10.11. 13:30
AG039
Talent Plzeň - Dukla
36 : 33
12.10. 16:00
AG024
Dukla - Karviná
28 : 21
2.liga starších dorostenců Č
21.9. 17:00
AH002
HSK Tygři - Loko Č.Budějovice
10 : 28
1.liga mladších dorostenců
9.3. 11:30
AJ087
Talent Plzeň - Strakonice
28 : 32
10.11. 11:30
AJ039
Talent Plzeň - Dukla
31 : 26
12.10. 14:00
AJ024
Dukla - Karviná
26 : 32
2.liga mladších dorostenců Č
1.3. 14:30
AK082
Náchod - D.Králové
22 : 40
Český pohár mužů
23.10. 18:00
AN069
Třeboň - Jičín
26 : 32
15.9. 17:00
AN035
Libčice n. Vlt. - Chodov
24 : 15
1.9. 15:00
AN009
L.Vršovice - Libčice n. Vlt.
25 : 31
1.9. 10:30
AN014
Kutná Hora - Zruč n.S.
17 : 28
W.H.I.L.
17.5. 17:00
AP185
Písek - Olomouc
28 : 28
3.5. 18:00
AP147
J.Hradec - Olomouc
23 : 32
12.4. 18:00
AP130
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
15.2. 18:00
AP091
Most - Písek
32 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.