Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
Sokol Telnice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 17:00
AE122
V. Meziříčí - SK Kuřim
33 : 30
8.3. 14:00
AE086
Olomouc - Ivančice
25 : 21
30.11. 11:00
AE059
Maloměřice - Olomouc
25 : 32
10.11. 16:00
AE041
Sokolnice - Prostějov
39 : 27
29.9. 16:00
AE008
Sokolnice - Hustopeče
27 : 31
21.9. 11:00
AE004
Maloměřice - Ivančice
31 : 22
2.liga starších dorostenců M
11.5. 17:00
AI131
Přerov - Vsetín
35 : 34
8.3. 12:00
AI086
Olomouc - HK Ivančice
31 : 29
30.11. 13:00
AI059
Maloměřice - Olomouc
28 : 30
5.10. 11:00
AI015
Maloměřice - Prostějov
21 : 34
21.9. 13:00
AI004
Maloměřice - HK Ivančice
21 : 34
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL122
Velké Meziříčí - TJ Sokol Luhačovice
33 : 33
10.11. 14:00
AL041
Sokolnice - Prostějov
32 : 34
29.9. 14:00
AL008
Sokolnice - Zlín
27 : 37
2.liga žen M
2.3. 14:00
AT038
Olomouc - HK Hodonín
33 : 17
19.10. 14:00
AT015
V. Meziříčí - HK Hodonín
37 : 26
Liga starších dorostenek-M-sk.A
19.10. 10:00
AUC015
TJ Sokol Velké Meziříčí - HK Hodonín
33 : 29
1.liga mladší dorostenky
8.2. 13:00
AW006
Bohunice - Háje
17 : 24
2.liga mladších dorostenek-M
3.5. 13:00
AWB048
V. Meziříčí - DHK Pardubice
30 : 25
Liga mladších dorostenek M-sk.A
19.10. 12:00
AYA015
V. Meziříčí - HK Hodonín
24 : 30
Jihomoravská liga mužů
6.10. 11:00
LA010
Hostěrádky - SK Kuřim B
25 : 20
5.10. 15:00
LA011
SHC Maloměřice B - HK Ivančice B
40 : 25
21.9. 15:00
LA004
SHC Maloměřice B - Nové Bránice
24 : 25
Jihomoravská liga st. žáků
10.11. 12:00
LF041
Sokolnice - Bohunice
19 : 27
9.11. 09:15
LF042
Ivančice A - Újezd u Brna
55 : 11
29.9. 12:00
LF008
Sokolnice - Hustopeče
19 : 18
Jihomoravská liga st. žákyň
27.4. 13:00
LG037
Veselí n.M. - Měnín
35 : 11
Jihomoravská liga ml. žáků
10.11. 10:30
LH041
Sokolnice - Bohunice
20 : 13
5.10. 09:30
LH015
SHC Maloměřice - Bohunice
7 : 12
29.9. 10:30
LH008
Sokolnice - Hustopeče
31 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 1-4 - výsledky
video
online
Slavia - Zlín
32 : 24
video
online
Most - Poruba
26 : 26
video
online
Slavia - Zlín
35 : 22
video
online
Most - Poruba
25 : 23
video
online
Zlín - Slavia
25 : 27
video
online
Zlín - Slavia
3.5. 17:00
video
online
Poruba - Most
21 : 28
video
online
Poruba - Most
4.5. 18:00
video
online
Slavia - Zlín
7.5. 17:30
video
online
Most - Poruba
7.5. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.