Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
Sokol Telnice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 17:00
AE122
V. Meziříčí - SK Kuřim
33 : 30
8.3. 14:00
AE086
Olomouc - Ivančice
25 : 21
30.11. 11:00
AE059
Maloměřice - Olomouc
25 : 32
10.11. 16:00
AE041
Sokolnice - Prostějov
39 : 27
29.9. 16:00
AE008
Sokolnice - Hustopeče
27 : 31
21.9. 11:00
AE004
Maloměřice - Ivančice
31 : 22
2.liga starších dorostenců M
11.5. 17:00
AI131
Přerov - Vsetín
35 : 34
8.3. 12:00
AI086
Olomouc - HK Ivančice
31 : 29
30.11. 13:00
AI059
Maloměřice - Olomouc
28 : 30
5.10. 11:00
AI015
Maloměřice - Prostějov
21 : 34
21.9. 13:00
AI004
Maloměřice - HK Ivančice
21 : 34
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL122
Velké Meziříčí - TJ Sokol Luhačovice
33 : 33
10.11. 14:00
AL041
Sokolnice - Prostějov
32 : 34
29.9. 14:00
AL008
Sokolnice - Zlín
27 : 37
2.liga žen M
2.3. 14:00
AT038
Olomouc - HK Hodonín
33 : 17
19.10. 14:00
AT015
V. Meziříčí - HK Hodonín
37 : 26
Liga starších dorostenek-M-sk.A
19.10. 10:00
AUC015
TJ Sokol Velké Meziříčí - HK Hodonín
33 : 29
1.liga mladší dorostenky
8.2. 13:00
AW006
Bohunice - Háje
17 : 24
2.liga mladších dorostenek-M
3.5. 13:00
AWB048
V. Meziříčí - DHK Pardubice
30 : 25
Liga mladších dorostenek M-sk.A
19.10. 12:00
AYA015
V. Meziříčí - HK Hodonín
24 : 30
Jihomoravská liga mužů
6.10. 11:00
LA010
Hostěrádky - SK Kuřim B
25 : 20
5.10. 15:00
LA011
SHC Maloměřice B - HK Ivančice B
40 : 25
21.9. 15:00
LA004
SHC Maloměřice B - Nové Bránice
24 : 25
Jihomoravská liga st. žáků
10.11. 12:00
LF041
Sokolnice - Bohunice
19 : 27
9.11. 09:15
LF042
Ivančice A - Újezd u Brna
55 : 11
29.9. 12:00
LF008
Sokolnice - Hustopeče
19 : 18
Jihomoravská liga st. žákyň
27.4. 13:00
LG037
Veselí n.M. - Měnín
35 : 11
Jihomoravská liga ml. žáků
10.11. 10:30
LH041
Sokolnice - Bohunice
20 : 13
5.10. 09:30
LH015
SHC Maloměřice - Bohunice
7 : 12
29.9. 10:30
LH008
Sokolnice - Hustopeče
31 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.