Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
Sokol Telnice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 17:00
AE122
V. Meziříčí - SK Kuřim
33 : 30
8.3. 14:00
AE086
Olomouc - Ivančice
25 : 21
30.11. 11:00
AE059
Maloměřice - Olomouc
25 : 32
10.11. 16:00
AE041
Sokolnice - Prostějov
39 : 27
29.9. 16:00
AE008
Sokolnice - Hustopeče
27 : 31
21.9. 11:00
AE004
Maloměřice - Ivančice
31 : 22
2.liga starších dorostenců M
11.5. 17:00
AI131
Přerov - Vsetín
35 : 34
8.3. 12:00
AI086
Olomouc - HK Ivančice
31 : 29
30.11. 13:00
AI059
Maloměřice - Olomouc
28 : 30
5.10. 11:00
AI015
Maloměřice - Prostějov
21 : 34
21.9. 13:00
AI004
Maloměřice - HK Ivančice
21 : 34
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL122
Velké Meziříčí - TJ Sokol Luhačovice
33 : 33
10.11. 14:00
AL041
Sokolnice - Prostějov
32 : 34
29.9. 14:00
AL008
Sokolnice - Zlín
27 : 37
2.liga žen M
2.3. 14:00
AT038
Olomouc - HK Hodonín
33 : 17
19.10. 14:00
AT015
V. Meziříčí - HK Hodonín
37 : 26
Liga starších dorostenek-M-sk.A
19.10. 10:00
AUC015
TJ Sokol Velké Meziříčí - HK Hodonín
33 : 29
1.liga mladší dorostenky
8.2. 13:00
AW006
Bohunice - Háje
17 : 24
2.liga mladších dorostenek-M
3.5. 13:00
AWB048
V. Meziříčí - DHK Pardubice
30 : 25
Liga mladších dorostenek M-sk.A
19.10. 12:00
AYA015
V. Meziříčí - HK Hodonín
24 : 30
Jihomoravská liga mužů
6.10. 11:00
LA010
Hostěrádky - SK Kuřim B
25 : 20
5.10. 15:00
LA011
SHC Maloměřice B - HK Ivančice B
40 : 25
21.9. 15:00
LA004
SHC Maloměřice B - Nové Bránice
24 : 25
Jihomoravská liga st. žáků
10.11. 12:00
LF041
Sokolnice - Bohunice
19 : 27
9.11. 09:15
LF042
Ivančice A - Újezd u Brna
55 : 11
29.9. 12:00
LF008
Sokolnice - Hustopeče
19 : 18
Jihomoravská liga st. žákyň
27.4. 13:00
LG037
Veselí n.M. - Měnín
35 : 11
Jihomoravská liga ml. žáků
10.11. 10:30
LH041
Sokolnice - Bohunice
20 : 13
5.10. 09:30
LH015
SHC Maloměřice - Bohunice
7 : 12
29.9. 10:30
LH008
Sokolnice - Hustopeče
31 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
video
online
Slavia - Písek
29 : 24
video
online
Kobylisy - DHK Pardubice
32 : 26
video
online
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
14
14
0
0
453 : 351
28
2
SVŠ Plzeň
14
10
0
4
392 : 333
20
3
Zlín
14
9
2
3
404 : 358
20
4
Písek
14
7
2
5
376 : 333
16
5
HK Veselí n.M.
14
6
0
8
375 : 359
12
6
Slavia
14
5
2
7
394 : 360
12
7
Kobylisy
14
1
1
12
323 : 485
3
8
DHK Pardubice
14
0
1
13
347 : 485
1
Tabulka střelců
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
109
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
98
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
31
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
29
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
26
Kamila Švihálková
Sokol Písek
22
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.