Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
Sokol Telnice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.5. 17:00
AE122
V. Meziříčí - SK Kuřim
33 : 30
8.3. 14:00
AE086
Olomouc - Ivančice
25 : 21
30.11. 11:00
AE059
Maloměřice - Olomouc
25 : 32
10.11. 16:00
AE041
Sokolnice - Prostějov
39 : 27
29.9. 16:00
AE008
Sokolnice - Hustopeče
27 : 31
21.9. 11:00
AE004
Maloměřice - Ivančice
31 : 22
2.liga starších dorostenců M
11.5. 17:00
AI131
Přerov - Vsetín
35 : 34
8.3. 12:00
AI086
Olomouc - HK Ivančice
31 : 29
30.11. 13:00
AI059
Maloměřice - Olomouc
28 : 30
5.10. 11:00
AI015
Maloměřice - Prostějov
21 : 34
21.9. 13:00
AI004
Maloměřice - HK Ivančice
21 : 34
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL122
Velké Meziříčí - TJ Sokol Luhačovice
33 : 33
10.11. 14:00
AL041
Sokolnice - Prostějov
32 : 34
29.9. 14:00
AL008
Sokolnice - Zlín
27 : 37
2.liga žen M
2.3. 14:00
AT038
Olomouc - HK Hodonín
33 : 17
19.10. 14:00
AT015
V. Meziříčí - HK Hodonín
37 : 26
Liga starších dorostenek-M-sk.A
19.10. 10:00
AUC015
TJ Sokol Velké Meziříčí - HK Hodonín
33 : 29
1.liga mladší dorostenky
8.2. 13:00
AW006
Bohunice - Háje
17 : 24
2.liga mladších dorostenek-M
3.5. 13:00
AWB048
V. Meziříčí - DHK Pardubice
30 : 25
Liga mladších dorostenek M-sk.A
19.10. 12:00
AYA015
V. Meziříčí - HK Hodonín
24 : 30
Jihomoravská liga mužů
6.10. 11:00
LA010
Hostěrádky - SK Kuřim B
25 : 20
5.10. 15:00
LA011
SHC Maloměřice B - HK Ivančice B
40 : 25
21.9. 15:00
LA004
SHC Maloměřice B - Nové Bránice
24 : 25
Jihomoravská liga st. žáků
10.11. 12:00
LF041
Sokolnice - Bohunice
19 : 27
9.11. 09:15
LF042
Ivančice A - Újezd u Brna
55 : 11
29.9. 12:00
LF008
Sokolnice - Hustopeče
19 : 18
Jihomoravská liga st. žákyň
27.4. 13:00
LG037
Veselí n.M. - Měnín
35 : 11
Jihomoravská liga ml. žáků
10.11. 10:30
LH041
Sokolnice - Bohunice
20 : 13
5.10. 09:30
LH015
SHC Maloměřice - Bohunice
7 : 12
29.9. 10:30
LH008
Sokolnice - Hustopeče
31 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
Ivančice - DHC Plzeň A
16 : 15
video
online
Háje - Písek
17 : 9
video
online
Slavia - Zlín "A"
13 : 15
video
online
Ivančice - Písek
21 : 13
video
online
DHC Plzeň A - Slavia
18 : 15
video
online
Zlín "A" - Háje
18 : 13
video
online
Písek - DHC Plzeň A
12 : 14
video
online
Zlín "A" - Ivančice
23 : 14
video
online
Háje - Slavia
18 : 16
video
online
Zlín "A" - DHC Plzeň A
13 : 13
video
online
Ivančice - Háje
12 : 16
video
online
Slavia - Písek
16 : 11
video
online
DHC Plzeň A - Háje
15 : 13
video
online
Písek - Zlín "A"
12 : 20
video
online
Slavia - Ivančice
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
5
4
1
0
89 : 65
9
2
DHC Plzeň A
5
3
1
1
75 : 69
7
3
Háje
5
3
0
2
77 : 70
6
4
Ivančice
5
3
0
2
81 : 80
6
5
Slavia
5
1
0
4
73 : 80
2
6
Písek
5
0
0
5
57 : 88
0
Tabulka střelců
Sára Kovářová
Sokol Písek
151
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
141
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
140
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
32
Klára Slabá
DHC Slavia Praha
26
Bára Krejčíková
HK Ivančice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
38
Eliška Kovářová
Házená J.Hradec
34
Anna Vilímová
Sokol Kobylisy II
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.