Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
15.3. 17:00
AL094
Prostějov - Zlín
31 : 34
23.2. 13:00
AL075
DTJ Polanka - HK Ivančice
28 : 35
7.12. 13:00
AL064
HK Ivančice - V. Bystřice
38 : 37
30.11. 15:30
AL058
V. Bystřice - Sokolnice
47 : 27
16.11. 17:00
AL044
Prostějov - HK Ivančice
43 : 35
27.10. 12:00
AL036
V. Bystřice - Bystřice p.H.
34 : 25
28.9. 17:00
AL011
Prostějov - V. Bystřice
41 : 29
22.9. 12:00
AL003
V. Bystřice - Velké Meziříčí
28 : 34
2.liga žen M
9.3. 13:00
AT041
HK Hodonín - Karviná
25 : 32
13.10. 16:00
AT010
SK Velká Bystřice - V. Meziříčí
21 : 27
1.liga starších dorostenek
27.4. 11:00
AU044
Zlín - Kobylisy
42 : 28
Liga starších dorostenek-M-sk.A
29.9. 14:30
AUC004
Olomouc - DHK Pardubice
39 : 18
1.liga mladší dorostenky
27.4. 13:00
AW044
Zlín - Poruba
18 : 28
2.liga mladších dorostenek-M
9.3. 11:00
AWB022
HK Hodonín - DHK Pardubice
36 : 20
Liga mladších dorostenek M-sk.A
29.9. 16:30
AYA004
Olomouc - DHK Pardubice
53 : 8
Jihomoravská liga mužů
3.5. 18:45
LA030
HK Ivančice B - Tišnov
32 : 28
LOLK muži
4.5. 17:00
OA041
Dřevohostice - Droždín
16 : 16
27.10. 14:00
OA002
SK Velká Bystřice B - Přerov "B"
31 : 16
19.10. 11:30
OA026
Tatran Litovel B - Uničov A
18 : 19
13.10. 14:00
OA023
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
27 : 23
6.10. 10:30
OA017
Uničov A - Droždín
27 : 22
22.9. 14:00
OA009
SK Velká Bystřice B - Droždín
27 : 28
LOLK starší žáci
26.10. 15:30
OB047
V. Bystřice - STM Olomouc B
60 : 4
19.10. 10:00
OB041
Litovel - Horka nad Moravou
26 : 22
12.10. 14:20
OB031
Centrum Haná - Hranice
31 : 14
6.10. 12:30
OB026
Uničov - Velká Bystřice B
30 : 21
21.9. 15:30
OB014
V. Bystřice - Žeravice
40 : 12
LOLK mladší žáci
27.10. 10:30
OC054
Velká Bystřice B - Senice na Hané
18 : 12
26.10. 14:00
OC055
V. Bystřice - STM Olomouc 2002
28 : 3
19.10. 13:00
OC048
Litovel - Šumperk
20 : 8
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.