Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.5. 11:00
AE132
SK Kuřim - Prostějov
32 : 32
3.5. 17:00
AE123
Ivančice - Juliánov
27 : 17
5.4. 11:00
AE129
Maloměřice - Sokolnice
29 : 24
15.3. 15:00
AE094
Prostějov - Hustopeče
23 : 26
15.2. 17:30
AE071
Brno B - Sokolnice
36 : 30
7.12. 17:00
AE064
Ivančice - Telnice
31 : 26
17.11. 17:00
AE047
Telnice - Hustopeče
22 : 35
16.11. 15:00
AE044
Prostějov - Ivančice
17 : 20
12.10. 16:00
AE019
Kostelec n.H. - Sokolnice
24 : 24
28.9. 15:00
AE011
Prostějov - Telnice
35 : 31
2.liga mužů SM
13.4. 10:00
AF110
Hranice B - Zubří B
26 : 25
23.3. 11:00
AF101
Polanka - Vsetín
25 : 27
23.2. 11:00
AF075
Polanka - Hranice B
36 : 19
30.11. 17:30
AF058
V. Bystřice - Napajedla
35 : 28
26.10. 17:30
AF036
V. Bystřice - SKP F-M B
23 : 22
21.9. 17:30
AF003
V. Bystřice - Trnávka
31 : 20
1.liga starších dorostenců
15.2. 13:30
AG071
Handball KP Brno - HK Lovosice
25 : 34
2.liga starších dorostenců M
10.5. 09:00
AI132
SK Kuřim - Prostějov
30 : 26
3.5. 13:00
AI123
HK Ivančice - Vsetín
29 : 29
5.4. 13:00
AI129
Maloměřice - Slavia Fatra Napajedla
37 : 37
23.3. 09:00
AI101
Polanka - Vsetín
23 : 26
15.3. 13:00
AI094
Prostějov - Zlín
32 : 38
23.2. 09:00
AI075
Polanka - HK Ivančice
29 : 13
7.12. 13:00
AI064
HK Ivančice - Sokol Telnice
34 : 18
17.11. 15:00
AI047
Sokol Telnice - Zlín
15 : 31
16.11. 13:00
AI044
Prostějov - HK Ivančice
24 : 31
28.9. 13:00
AI011
Prostějov - Sokol Telnice
28 : 12
1.liga mladších dorostenců
15.2. 15:30
AJ071
KP Brno - HK Lovosice
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL123
HK Ivančice - Sokol Juliánov
44 : 34
23.3. 13:00
AL101
DTJ Polanka - Sokol Juliánov
36 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
video
online
Slavia - Šaľa
31 : 27
video
online
Zlín - Olomouc
29 : 15
video
online
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
video
online
ŠKP Piccard Senec - Poruba
15 : 36
video
online
Most - Partizánske
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Michalovce
22
19
1
2
718 : 489
39
2
Slavia
22
17
0
5
726 : 505
34
3
Most
22
17
0
5
672 : 468
34
4
Partizánske
22
15
1
6
580 : 536
31
5
Šaľa
22
15
0
7
646 : 504
30
6
Poruba
22
15
0
7
608 : 528
30
7
Zlín
22
10
0
12
590 : 567
20
8
Olomouc
22
9
0
13
543 : 565
18
9
Veselí n.M.
22
7
0
15
509 : 538
14
10
Písek
22
3
0
19
452 : 616
6
11
ŠKP Piccard Senec
22
2
0
20
409 : 833
4
12
J.Hradec
22
2
0
20
401 : 705
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.