Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Adam Baader
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1980
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.5. 11:00
AE132
SK Kuřim - Prostějov
32 : 32
3.5. 17:00
AE123
Ivančice - Juliánov
27 : 17
5.4. 11:00
AE129
Maloměřice - Sokolnice
29 : 24
15.3. 15:00
AE094
Prostějov - Hustopeče
23 : 26
15.2. 17:30
AE071
Brno B - Sokolnice
36 : 30
7.12. 17:00
AE064
Ivančice - Telnice
31 : 26
17.11. 17:00
AE047
Telnice - Hustopeče
22 : 35
16.11. 15:00
AE044
Prostějov - Ivančice
17 : 20
12.10. 16:00
AE019
Kostelec n.H. - Sokolnice
24 : 24
28.9. 15:00
AE011
Prostějov - Telnice
35 : 31
2.liga mužů SM
13.4. 10:00
AF110
Hranice B - Zubří B
26 : 25
23.3. 11:00
AF101
Polanka - Vsetín
25 : 27
23.2. 11:00
AF075
Polanka - Hranice B
36 : 19
30.11. 17:30
AF058
V. Bystřice - Napajedla
35 : 28
26.10. 17:30
AF036
V. Bystřice - SKP F-M B
23 : 22
21.9. 17:30
AF003
V. Bystřice - Trnávka
31 : 20
1.liga starších dorostenců
15.2. 13:30
AG071
Handball KP Brno - HK Lovosice
25 : 34
2.liga starších dorostenců M
10.5. 09:00
AI132
SK Kuřim - Prostějov
30 : 26
3.5. 13:00
AI123
HK Ivančice - Vsetín
29 : 29
5.4. 13:00
AI129
Maloměřice - Slavia Fatra Napajedla
37 : 37
23.3. 09:00
AI101
Polanka - Vsetín
23 : 26
15.3. 13:00
AI094
Prostějov - Zlín
32 : 38
23.2. 09:00
AI075
Polanka - HK Ivančice
29 : 13
7.12. 13:00
AI064
HK Ivančice - Sokol Telnice
34 : 18
17.11. 15:00
AI047
Sokol Telnice - Zlín
15 : 31
16.11. 13:00
AI044
Prostějov - HK Ivančice
24 : 31
28.9. 13:00
AI011
Prostějov - Sokol Telnice
28 : 12
1.liga mladších dorostenců
15.2. 15:30
AJ071
KP Brno - HK Lovosice
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
3.5. 15:00
AL123
HK Ivančice - Sokol Juliánov
44 : 34
23.3. 13:00
AL101
DTJ Polanka - Sokol Juliánov
36 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.