Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Petr Ochmann
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
23.3. 17:20
AZ139
Písek - Poruba
9 : 12
23.3. 16:40
AZ138
Háje - DHC Plzeň A
19 : 13
23.3. 15:20
AZ136
SKH Velká n.V. - Písek
11 : 15
23.3. 14:00
AZ134
Poruba - Háje
8 : 15
23.3. 11:20
AZ130
DHC Plzeň A - Poruba
23 : 12
23.3. 10:40
AZ129
Kobylisy II - Písek
16 : 18
LOLK muži
10.5. 16:00
OA047
Žeravice - Tatran Litovel B
21 : 19
3.5. 10:30
OA042
Tatran Litovel B - Přerov "B"
37 : 23
LOLK starší žáci
25.5. 13:00
OB113
STM Olomouc B - V. Bystřice
9 : 33
25.5. 10:00
OB114
STM Olomouc - Uničov
21 : 19
30.4. 18:00
OB088
STM Olomouc - Horka nad Moravou
26 : 12
26.4. 10:00
OB081
Horka nad Moravou - Uničov
22 : 25
12.4. 15:30
OB077
V. Bystřice - Horka nad Moravou
43 : 8
6.4. 10:30
OB070
Hranice - Uničov
19 : 38
17.11. 10:00
OB063
Litovel - Uničov
25 : 18
10.11. 10:00
OB060
STM Olomouc - STM Olomouc B
35 : 8
3.11. 09:30
OB053
Hranice - Žeravice
22 : 19
2.11. 17:00
OB052
Litovel - Velká Bystřice B
37 : 27
26.10. 14:30
OB045
Žeravice - Litovel
24 : 28
22.9. 10:00
OB013
Velká Bystřice B - Centrum Haná
25 : 33
8.9. 18:00
OB002
Velká Bystřice B - Horka nad Moravou
25 : 26
7.9. 10:30
OB005
STM Olomouc - Litovel
33 : 24
LOLK mladší žáci
15.6. 09:00
OC176
Senice na Hané - Centrum Haná
4 : 32
5.6. 17:00
OC165
V. Bystřice - Litovel
32 : 12
25.5. 11:30
OC161
STM Olomouc 2002 - STM Olomouc 2001
13 : 26
24.5. 09:30
OC155
Šumperk - Centrum Haná
1 : 35
17.5. 14:00
OC152
Žeravice - Litovel
17 : 15
3.5. 09:00
OC128
Litovel - Horka nad Moravou
19 : 13
26.4. 08:45
OC119
V. Bystřice - Velká Bystřice B
32 : 8
6.4. 09:00
OC096
Hranice - STM Olomouc 2001
2 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 29
video
online
TJ Nový Jičín - H.Brod
15 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
8
6
1
1
236 : 194
13
2
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
6
0
2
236 : 180
12
3
Poruba
8
4
0
4
231 : 169
8
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
1
4
229 : 224
7
5
HK Hodonín
0
0
0
0
0 : 0
0
6
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
108 : 273
0
Tabulka střelců
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
71
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
50
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Michaela Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
10
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Varmužová
Sokol Poruba
20
Marcela Bubíková
TJ Nový Jičín
18
Petra Hanzelková
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.