Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslava Směšná
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen M
3.11. 12:30
AT016
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
29 : 32
Liga starších dorostenek-M-sk.B
21.9. 12:00
AUD001
HK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice
34 : 22
Žákovská liga starších žaček
23.3. 17:20
AZ139
Písek - Poruba
9 : 12
23.3. 16:40
AZ138
Háje - DHC Plzeň A
19 : 13
23.3. 14:40
AZ135
Kobylisy II - DHC Plzeň A
15 : 18
23.3. 12:40
AZ132
Háje - Písek
15 : 11
23.3. 12:00
AZ131
Kobylisy II - SKH Velká n.V.
18 : 18
23.3. 10:00
AZ128
SKH Velká n.V. - Háje
12 : 17
Jihomoravská liga st. žákyň
21.9. 10:30
LG002
Veselí n.M. - SKH Velká n.V.
15 : 11
Jihomoravská liga ml. žákyň
21.9. 09:30
LJ002
Veselí n.M. - Velká n.V.
10 : 16
LOLK starší žáci
3.6. 16:00
OB118
Velká Bystřice B - Litovel
29 : 30
31.5. 14:20
OB115
Centrum Haná - STM Olomouc
18 : 25
17.5. 10:00
OB107
Horka nad Moravou - Litovel
16 : 22
30.4. 18:00
OB088
STM Olomouc - Horka nad Moravou
26 : 12
12.4. 15:30
OB077
V. Bystřice - Horka nad Moravou
43 : 8
6.4. 11:30
OB068
Horka nad Moravou - Velká Bystřice B
19 : 37
17.11. 10:00
OB063
Litovel - Uničov
25 : 18
16.11. 09:00
OB066
Horka nad Moravou - Žeravice
21 : 27
3.11. 09:30
OB053
Hranice - Žeravice
22 : 19
2.11. 17:00
OB052
Litovel - Velká Bystřice B
37 : 27
13.10. 12:00
OB035
Velká Bystřice B - STM Olomouc
14 : 34
28.9. 11:30
OB022
Horka nad Moravou - STM Olomouc
20 : 24
15.9. 13:30
OB009
Hranice - STM Olomouc
9 : 37
LOLK mladší žáci
15.6. 09:00
OC176
Senice na Hané - Centrum Haná
4 : 32
31.5. 13:00
OC162
Centrum Haná - STM Olomouc 2002
26 : 10
17.5. 08:45
OC166
Velká Bystřice B - Hranice
10 : 16
6.4. 10:00
OC095
Horka nad Moravou - Házená Uničov
20 : 10
24.11. 10:00
OC082
Házená Uničov - Litovel
13 : 18
23.11. 10:45
OC081
V. Bystřice - Hranice
28 : 15
23.11. 09:15
OC089
V. Bystřice - Horka nad Moravou
29 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.