Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslava Směšná
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK mladší žáci
23.11. 08:00
OC067
Velká Bystřice B - Litovel
17 : 20
17.11. 09:00
OC074
Litovel - V. Bystřice
15 : 33
2.11. 16:00
OC061
Litovel - Žeravice
11 : 21
20.10. 09:00
OC049
Hranice - Horka nad Moravou
24 : 10
13.10. 10:30
OC041
Velká Bystřice B - STM Olomouc 2001
11 : 37
29.9. 09:00
OC024
Horka nad Moravou - Senice na Hané
11 : 15
15.9. 12:15
OC010
Hranice - STM Olomouc 2002
12 : 12
8.9. 15:00
OC003
V. Bystřice - Šumperk
49 : 5
7.9. 13:15
OC005
STM Olomouc 2001 - Hranice
26 : 11
7.9. 12:00
OC006
STM Olomouc 2002 - Litovel
11 : 7
LOLK mladší žačky
18.5. 09:00
OD055
Holečkova - DHK Litovel
2 : 30
17.5. 11:30
OD056
V. Bystřice - Žeravice
11 : 14
11.5. 16:00
OD052
DHK Litovel - Zora Olomouc
8 : 18
10.5. 09:00
OD054
Holečkova - V. Bystřice
5 : 19
26.4. 08:00
OD046
DHK Litovel - Žeravice
16 : 9
5.4. 15:30
OD041
Žeravice - V. Bystřice
10 : 11
29.3. 12:45
OD039
V. Bystřice - Holečkova
18 : 7
3.11. 14:30
OD026
V. Bystřice - Žeravice
16 : 12
12.10. 09:00
OD017
Holečkova - Zora Olomouc
5 : 21
LOLK mladší dorost
19.10. 12:00
OE030
TJ Šumperk - U.Hradiště
17 : 21
19.10. 10:30
OE028
U.Hradiště - Senice na Hané
34 : 11
19.10. 09:00
OE026
Senice na Hané - TJ Šumperk
21 : 17
LOLK mladší dorost - jaro
12.4. 13:30
OG012
U.Hradiště - TJ Šumperk
13 : 4
12.4. 10:30
OG008
TJ Šumperk - Senice na Hané
16 : 8
12.4. 09:00
OG010
Senice na Hané - U.Hradiště
11 : 14
Zlínská liga - starší žačky
11.5. 17:15
ZE085
DHK Litovel - Zora Olomouc
24 : 19
26.4. 09:15
ZE074
DHK Litovel - Žeravice
16 : 20
29.3. 14:00
ZE058
Velká Bystřice - Zora Olomouc
22 : 16
12.10. 10:15
ZE022
Zora Olomouc - Žeravice
23 : 18
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 29
video
online
TJ Nový Jičín - H.Brod
15 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
8
6
1
1
236 : 194
13
2
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
6
0
2
236 : 180
12
3
Poruba
8
4
0
4
231 : 169
8
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
1
4
229 : 224
7
5
HK Hodonín
0
0
0
0
0 : 0
0
6
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
108 : 273
0
Tabulka střelců
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
71
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
50
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Michaela Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
10
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Varmužová
Sokol Poruba
20
Marcela Bubíková
TJ Nový Jičín
18
Petra Hanzelková
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.