Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Jaroslava Směšná
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen M
3.11. 12:30
AT016
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
29 : 32
Liga starších dorostenek-M-sk.B
21.9. 12:00
AUD001
HK Veselí n.M. - TJ Jiskra Otrokovice
34 : 22
Žákovská liga starších žaček
23.3. 17:20
AZ139
Písek - Poruba
9 : 12
23.3. 16:40
AZ138
Háje - DHC Plzeň A
19 : 13
23.3. 14:40
AZ135
Kobylisy II - DHC Plzeň A
15 : 18
23.3. 12:40
AZ132
Háje - Písek
15 : 11
23.3. 12:00
AZ131
Kobylisy II - SKH Velká n.V.
18 : 18
23.3. 10:00
AZ128
SKH Velká n.V. - Háje
12 : 17
Jihomoravská liga st. žákyň
21.9. 10:30
LG002
Veselí n.M. - SKH Velká n.V.
15 : 11
Jihomoravská liga ml. žákyň
21.9. 09:30
LJ002
Veselí n.M. - Velká n.V.
10 : 16
LOLK starší žáci
3.6. 16:00
OB118
Velká Bystřice B - Litovel
29 : 30
31.5. 14:20
OB115
Centrum Haná - STM Olomouc
18 : 25
17.5. 10:00
OB107
Horka nad Moravou - Litovel
16 : 22
30.4. 18:00
OB088
STM Olomouc - Horka nad Moravou
26 : 12
12.4. 15:30
OB077
V. Bystřice - Horka nad Moravou
43 : 8
6.4. 11:30
OB068
Horka nad Moravou - Velká Bystřice B
19 : 37
17.11. 10:00
OB063
Litovel - Uničov
25 : 18
16.11. 09:00
OB066
Horka nad Moravou - Žeravice
21 : 27
3.11. 09:30
OB053
Hranice - Žeravice
22 : 19
2.11. 17:00
OB052
Litovel - Velká Bystřice B
37 : 27
13.10. 12:00
OB035
Velká Bystřice B - STM Olomouc
14 : 34
28.9. 11:30
OB022
Horka nad Moravou - STM Olomouc
20 : 24
15.9. 13:30
OB009
Hranice - STM Olomouc
9 : 37
LOLK mladší žáci
15.6. 09:00
OC176
Senice na Hané - Centrum Haná
4 : 32
31.5. 13:00
OC162
Centrum Haná - STM Olomouc 2002
26 : 10
17.5. 08:45
OC166
Velká Bystřice B - Hranice
10 : 16
6.4. 10:00
OC095
Horka nad Moravou - Házená Uničov
20 : 10
24.11. 10:00
OC082
Házená Uničov - Litovel
13 : 18
23.11. 10:45
OC081
V. Bystřice - Hranice
28 : 15
23.11. 09:15
OC089
V. Bystřice - Horka nad Moravou
29 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 1-2 - výsledky
video
online
Slavia - Most
26 : 26
video
online
Slavia - Most
30 : 20
video
online
Most - Slavia
25 : 20
video
online
Most - Slavia
29 : 28
video
online
Slavia - Most
24 : 27
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.