Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Marek Maxa
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
23.11. 12:00
AUB026
HC Plzeň - Písek
22 : 41
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
3.11. 17:00
AXA017
Slavia - DHC Plzeň
20 : 14
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
23.11. 10:00
AXB026
HC Plzeň - Písek
37 : 36
Společná regionální liga mladších žákyň
15.9. 15:00
MD-251/10
Loko Cheb A - Spartak Ústí n.L. A
7 : 3
15.9. 14:00
MD-251/09
Loko Cheb B - Spartak Ústí n.L. "B"
7 : 1
15.9. 13:00
MD-251/07
Spartak Ústí n.L. A - Loko Cheb B
4 : 3
15.9. 09:40
MD-251/02
DHK B Most - Loko Cheb B
4 : 5
15.9. 09:00
MD-251/01
Spartak Ústí n.L. A - Spartak Ústí n.L. "B"
8 : 1
Přebor Prahy starších žákyň
6.4. 14:25
BE130
DHK Pardubice A - HK Sptk Ústí n.L.
17 : 19
6.4. 13:30
BE122
S.Vršovice - Kobylisy II
14 : 26
6.4. 10:55
BE128
S.Vršovice - DHK Pardubice A
16 : 14
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
18 : 28
video
online
DHC Plzeň - Loko Č.Budějovice
35 : 15
video
online
DHK Baník Most - SVŠ Plzeň
16 : 43
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
10
10
0
0
367 : 191
20
2
DHK Baník Most
10
6
1
3
213 : 224
13
3
Slavia
10
6
1
3
254 : 210
13
4
DHC Plzeň
10
5
0
5
197 : 216
10
5
S.Vršovice
10
2
0
8
216 : 276
4
6
Loko Č.Budějovice
10
0
0
10
200 : 330
0
Tabulka střelců
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
85
Veronika Mudrová
DHC SVŠ Plzeň
76
Linda Galušková
DHC SVŠ Plzeň
61
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Šimečková
Sokol Vršovice
28
Karolína Gajarská
DHK Baník Most
15
Tereza Bušauerová
DHC Plzeň
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Hynešová
DHK Baník Most
18
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
16
Dominika Šindelářová
DHC Slavia Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.