Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Marek Maxa
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
23.11. 12:00
AUB026
HC Plzeň - Písek
22 : 41
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
3.11. 17:00
AXA017
Slavia - DHC Plzeň
20 : 14
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
23.11. 10:00
AXB026
HC Plzeň - Písek
37 : 36
Společná regionální liga mladších žákyň
15.9. 15:00
MD-251/10
Loko Cheb A - Spartak Ústí n.L. A
7 : 3
15.9. 14:00
MD-251/09
Loko Cheb B - Spartak Ústí n.L. "B"
7 : 1
15.9. 13:00
MD-251/07
Spartak Ústí n.L. A - Loko Cheb B
4 : 3
15.9. 09:40
MD-251/02
DHK B Most - Loko Cheb B
4 : 5
15.9. 09:00
MD-251/01
Spartak Ústí n.L. A - Spartak Ústí n.L. "B"
8 : 1
Přebor Prahy starších žákyň
6.4. 14:25
BE130
DHK Pardubice A - HK Sptk Ústí n.L.
17 : 19
6.4. 13:30
BE122
S.Vršovice - Kobylisy II
14 : 26
6.4. 10:55
BE128
S.Vršovice - DHK Pardubice A
16 : 14
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Slavia
16 : 36
video
online
Strakonice - SVŠ Plzeň
14 : 46
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SVŠ Plzeň
8
8
0
0
279 : 149
16
2
Slavia
8
6
0
2
262 : 171
12
3
S.Vršovice
8
3
0
5
176 : 259
6
4
Strakonice
8
2
0
6
187 : 258
4
5
Č.Budějovice
8
1
0
7
195 : 262
2
Tabulka střelců
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
61
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
53
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
15
Pavlína Novotná
DHC Slavia Praha
10
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Zelinková
ČZ HBC Strakonice 1921
24
Petra Chalušová
ČZ HBC Strakonice 1921
20
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.