Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Marek Maxa
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
23.11. 12:00
AUB026
HC Plzeň - Písek
22 : 41
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
3.11. 17:00
AXA017
Slavia - DHC Plzeň
20 : 14
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
23.11. 10:00
AXB026
HC Plzeň - Písek
37 : 36
Společná regionální liga mladších žákyň
15.9. 15:00
MD-251/10
Loko Cheb A - Spartak Ústí n.L. A
7 : 3
15.9. 14:00
MD-251/09
Loko Cheb B - Spartak Ústí n.L. "B"
7 : 1
15.9. 13:00
MD-251/07
Spartak Ústí n.L. A - Loko Cheb B
4 : 3
15.9. 09:40
MD-251/02
DHK B Most - Loko Cheb B
4 : 5
15.9. 09:00
MD-251/01
Spartak Ústí n.L. A - Spartak Ústí n.L. "B"
8 : 1
Přebor Prahy starších žákyň
6.4. 14:25
BE130
DHK Pardubice A - HK Sptk Ústí n.L.
17 : 19
6.4. 13:30
BE122
S.Vršovice - Kobylisy II
14 : 26
6.4. 10:55
BE128
S.Vršovice - DHK Pardubice A
16 : 14
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Poruba
23 : 29
video
online
TJ Nový Jičín - H.Brod
15 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
H.Brod
8
6
1
1
236 : 194
13
2
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
6
0
2
236 : 180
12
3
Poruba
8
4
0
4
231 : 169
8
4
TJ Jiskra Otrokovice
8
3
1
4
229 : 224
7
5
HK Hodonín
0
0
0
0
0 : 0
0
6
TJ Nový Jičín
8
0
0
8
108 : 273
0
Tabulka střelců
Karolína Brožová
Jiskra Havlíčkův Brod
71
Tereza Divílková
TJ Jiskra Otrokovice
50
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Iva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Michaela Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
10
Renata Škrdlová
TJ Sokol Velké Meziříčí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Nikola Varmužová
Sokol Poruba
20
Marcela Bubíková
TJ Nový Jičín
18
Petra Hanzelková
TJ Nový Jičín
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.