Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Marek Maxa
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
23.11. 12:00
AUB026
HC Plzeň - Písek
22 : 41
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
3.11. 17:00
AXA017
Slavia - DHC Plzeň
20 : 14
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
23.11. 10:00
AXB026
HC Plzeň - Písek
37 : 36
Společná regionální liga mladších žákyň
15.9. 15:00
MD-251/10
Loko Cheb A - Spartak Ústí n.L. A
7 : 3
15.9. 14:00
MD-251/09
Loko Cheb B - Spartak Ústí n.L. "B"
7 : 1
15.9. 13:00
MD-251/07
Spartak Ústí n.L. A - Loko Cheb B
4 : 3
15.9. 09:40
MD-251/02
DHK B Most - Loko Cheb B
4 : 5
15.9. 09:00
MD-251/01
Spartak Ústí n.L. A - Spartak Ústí n.L. "B"
8 : 1
Přebor Prahy starších žákyň
6.4. 14:25
BE130
DHK Pardubice A - HK Sptk Ústí n.L.
17 : 19
6.4. 13:30
BE122
S.Vršovice - Kobylisy II
14 : 26
6.4. 10:55
BE128
S.Vršovice - DHK Pardubice A
16 : 14
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.