Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Marek Maxa
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
23.11. 12:00
AUB026
HC Plzeň - Písek
22 : 41
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
3.11. 17:00
AXA017
Slavia - DHC Plzeň
20 : 14
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
23.11. 10:00
AXB026
HC Plzeň - Písek
37 : 36
Společná regionální liga mladších žákyň
15.9. 15:00
MD-251/10
Loko Cheb A - Spartak Ústí n.L. A
7 : 3
15.9. 14:00
MD-251/09
Loko Cheb B - Spartak Ústí n.L. "B"
7 : 1
15.9. 13:00
MD-251/07
Spartak Ústí n.L. A - Loko Cheb B
4 : 3
15.9. 09:40
MD-251/02
DHK B Most - Loko Cheb B
4 : 5
15.9. 09:00
MD-251/01
Spartak Ústí n.L. A - Spartak Ústí n.L. "B"
8 : 1
Přebor Prahy starších žákyň
6.4. 14:25
BE130
DHK Pardubice A - HK Sptk Ústí n.L.
17 : 19
6.4. 13:30
BE122
S.Vršovice - Kobylisy II
14 : 26
6.4. 10:55
BE128
S.Vršovice - DHK Pardubice A
16 : 14
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín B - Olomouc B
38 : 26
video
online
SVŠ Plzeň A - Poruba B
20 : 14
video
online
HC Plzeň - Kunovice
32 : 15
video
online
Slavia B - Kobylisy
19 : 17
video
online
Most B - Bohunice
28 : 21
video
online
S.Vršovice - Otrokovice
24 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia B
22
17
2
3
585 : 485
36
2
Otrokovice
22
17
1
4
642 : 495
35
3
Kobylisy
22
17
1
4
566 : 435
35
4
Zlín B
22
15
0
7
632 : 553
30
5
HC Plzeň
22
11
1
10
551 : 521
23
6
S.Vršovice
22
11
0
11
536 : 514
22
7
Olomouc B
22
11
0
11
593 : 565
22
8
Poruba B
22
9
0
13
480 : 579
18
9
Most B
22
7
1
14
519 : 595
15
10
Kunovice
22
7
1
14
452 : 495
15
11
Bohunice
22
3
1
18
458 : 608
7
12
SVŠ Plzeň A
22
3
0
19
416 : 585
6
Tabulka střelců
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
149
Pavla Nevařilová
TJ Jiskra Otrokovice
129
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeňka Kosová
DHK Zora Olomouc B
48
Kamila Kratochvílová
SHK Kunovice
44
Barbora Havlíčková
Sokol Vršovice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice
44
Júlia Dolečková
TJ Jiskra Otrokovice
34
Marcela Šplechtová
DHK Baník Most B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.