Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Filip Večeřa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
30.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
23.3. 17:00
AH100
Chrudim - ZJ Kovofiniš Ledeč
26 : 18
Žákovská liga starších žáků
12.4. 15:30
AO165
Karviná A - Zlín "A"
27 : 13
12.4. 13:50
AO163
Ivančice A - Karviná A
19 : 29
12.4. 12:10
AO161
N. Veselí A - Ivančice A
13 : 32
12.4. 10:30
AO159
Zlín "A" - Ivančice A
13 : 19
12.4. 08:50
AO157
Ivančice A - V. Bystřice
21 : 24
2.3. 12:00
AO113
Talent A - Kopřivnice A
18 : 17
2.3. 09:30
AO111
Jičín - Talent A
22 : 16
2.3. 08:30
AO110
N. Veselí A - Kopřivnice A
30 : 25
2.liga žen M
15.3. 13:00
AT045
V. Meziříčí - HK Hodonín
27 : 27
9.3. 16:00
AT042
H.Brod - Olomouc
19 : 25
22.2. 13:00
AT035
V. Meziříčí - Olomouc
29 : 25
2.liga starších dorostenek M
8.5. 10:00
AVB048
TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
36 : 26
16.3. 12:00
AVB025
H.Brod - TJ Nový Jičín
39 : 20
1.liga mladší dorostenky
1.3. 13:00
AW018
Bohunice - Poruba
14 : 24
2.liga mladších dorostenek-M
16.3. 10:00
AWB025
H.Brod - DHK Zora Olomouc B
22 : 33
15.3. 11:00
AWB028
V. Meziříčí - HK Hodonín
20 : 24
Liga Vysočiny - muži
23.11. 17:00
JA011
D. Cerekev - H.Brod
21 : 36
Liga Vysočiny - starší žáci
24.5. 12:35
JB118
V. Meziříčí - Ledeč n. S.
10 : 30
24.5. 10:50
JB115
Havl. Brod - Ledeč n. S.
15 : 16
24.5. 09:05
JB112
V. Meziříčí - Havl. Brod
7 : 24
8.3. 13:45
JB070
Ledeč n. S. - N. Veselí B
20 : 12
8.3. 13:10
JB069
D. Cerekev - N. Veselí A
13 : 18
8.3. 11:25
JB066
N. Veselí A - V. Meziříčí
21 : 5
8.3. 10:50
JB065
D. Cerekev - Ledeč n. S.
11 : 19
8.3. 09:40
JB063
Ledeč n. S. - N. Veselí A
17 : 21
3.11. 13:05
JB038
V. Meziříčí - Ledeč n. S.
6 : 22
3.11. 12:30
JB037
N. Veselí B - D. Cerekev
6 : 14
3.11. 11:20
JB035
D. Cerekev - Ledeč n. S.
6 : 6
3.11. 10:45
JB034
N. Veselí B - V. Meziříčí
10 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off SR 1-2 - výsledky
video
online
Michalovce - Šaľa
36 : 26
video
online
Michalovce - Šaľa
23 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
30 : 21
video
online
Šaľa - Michalovce
33 : 28
video
online
Michalovce - Šaľa
28 : 27
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.