Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Filip Večeřa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
30.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
23.3. 17:00
AH100
Chrudim - ZJ Kovofiniš Ledeč
26 : 18
Žákovská liga starších žáků
12.4. 15:30
AO165
Karviná A - Zlín "A"
27 : 13
12.4. 13:50
AO163
Ivančice A - Karviná A
19 : 29
12.4. 12:10
AO161
N. Veselí A - Ivančice A
13 : 32
12.4. 10:30
AO159
Zlín "A" - Ivančice A
13 : 19
12.4. 08:50
AO157
Ivančice A - V. Bystřice
21 : 24
2.3. 12:00
AO113
Talent A - Kopřivnice A
18 : 17
2.3. 09:30
AO111
Jičín - Talent A
22 : 16
2.3. 08:30
AO110
N. Veselí A - Kopřivnice A
30 : 25
2.liga žen M
15.3. 13:00
AT045
V. Meziříčí - HK Hodonín
27 : 27
9.3. 16:00
AT042
H.Brod - Olomouc
19 : 25
22.2. 13:00
AT035
V. Meziříčí - Olomouc
29 : 25
2.liga starších dorostenek M
8.5. 10:00
AVB048
TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
36 : 26
16.3. 12:00
AVB025
H.Brod - TJ Nový Jičín
39 : 20
1.liga mladší dorostenky
1.3. 13:00
AW018
Bohunice - Poruba
14 : 24
2.liga mladších dorostenek-M
16.3. 10:00
AWB025
H.Brod - DHK Zora Olomouc B
22 : 33
15.3. 11:00
AWB028
V. Meziříčí - HK Hodonín
20 : 24
Liga Vysočiny - muži
23.11. 17:00
JA011
D. Cerekev - H.Brod
21 : 36
Liga Vysočiny - starší žáci
24.5. 12:35
JB118
V. Meziříčí - Ledeč n. S.
10 : 30
24.5. 10:50
JB115
Havl. Brod - Ledeč n. S.
15 : 16
24.5. 09:05
JB112
V. Meziříčí - Havl. Brod
7 : 24
8.3. 13:45
JB070
Ledeč n. S. - N. Veselí B
20 : 12
8.3. 13:10
JB069
D. Cerekev - N. Veselí A
13 : 18
8.3. 11:25
JB066
N. Veselí A - V. Meziříčí
21 : 5
8.3. 10:50
JB065
D. Cerekev - Ledeč n. S.
11 : 19
8.3. 09:40
JB063
Ledeč n. S. - N. Veselí A
17 : 21
3.11. 13:05
JB038
V. Meziříčí - Ledeč n. S.
6 : 22
3.11. 12:30
JB037
N. Veselí B - D. Cerekev
6 : 14
3.11. 11:20
JB035
D. Cerekev - Ledeč n. S.
6 : 6
3.11. 10:45
JB034
N. Veselí B - V. Meziříčí
10 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.