Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Rozpis soutěže
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Filip Večeřa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
30.8.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
23.3. 17:00
AH100
Chrudim - ZJ Kovofiniš Ledeč
26 : 18
Žákovská liga starších žáků
12.4. 15:30
AO165
Karviná A - Zlín "A"
27 : 13
12.4. 13:50
AO163
Ivančice A - Karviná A
19 : 29
12.4. 12:10
AO161
N. Veselí A - Ivančice A
13 : 32
12.4. 10:30
AO159
Zlín "A" - Ivančice A
13 : 19
12.4. 08:50
AO157
Ivančice A - V. Bystřice
21 : 24
2.3. 12:00
AO113
Talent A - Kopřivnice A
18 : 17
2.3. 09:30
AO111
Jičín - Talent A
22 : 16
2.3. 08:30
AO110
N. Veselí A - Kopřivnice A
30 : 25
2.liga žen M
15.3. 13:00
AT045
V. Meziříčí - HK Hodonín
27 : 27
9.3. 16:00
AT042
H.Brod - Olomouc
19 : 25
22.2. 13:00
AT035
V. Meziříčí - Olomouc
29 : 25
2.liga starších dorostenek M
8.5. 10:00
AVB048
TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
36 : 26
16.3. 12:00
AVB025
H.Brod - TJ Nový Jičín
39 : 20
1.liga mladší dorostenky
1.3. 13:00
AW018
Bohunice - Poruba
14 : 24
2.liga mladších dorostenek-M
16.3. 10:00
AWB025
H.Brod - DHK Zora Olomouc B
22 : 33
15.3. 11:00
AWB028
V. Meziříčí - HK Hodonín
20 : 24
Liga Vysočiny - muži
23.11. 17:00
JA011
D. Cerekev - H.Brod
21 : 36
Liga Vysočiny - starší žáci
24.5. 12:35
JB118
V. Meziříčí - Ledeč n. S.
10 : 30
24.5. 10:50
JB115
Havl. Brod - Ledeč n. S.
15 : 16
24.5. 09:05
JB112
V. Meziříčí - Havl. Brod
7 : 24
8.3. 13:45
JB070
Ledeč n. S. - N. Veselí B
20 : 12
8.3. 13:10
JB069
D. Cerekev - N. Veselí A
13 : 18
8.3. 11:25
JB066
N. Veselí A - V. Meziříčí
21 : 5
8.3. 10:50
JB065
D. Cerekev - Ledeč n. S.
11 : 19
8.3. 09:40
JB063
Ledeč n. S. - N. Veselí A
17 : 21
3.11. 13:05
JB038
V. Meziříčí - Ledeč n. S.
6 : 22
3.11. 12:30
JB037
N. Veselí B - D. Cerekev
6 : 14
3.11. 11:20
JB035
D. Cerekev - Ledeč n. S.
6 : 6
3.11. 10:45
JB034
N. Veselí B - V. Meziříčí
10 : 7
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - HC Plzeň
40 : 28
video
online
Astra Praha - Házená J.Hradec
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
8
8
0
0
279 : 154
16
2
Kobylisy
8
5
0
3
251 : 209
10
3
HC Plzeň
8
4
1
3
196 : 211
9
4
Astra Praha
8
1
1
6
110 : 210
3
5
Házená J.Hradec
8
1
0
7
152 : 204
2
Tabulka střelců
Petra Drozdová
HC Plzeň
75
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
57
Jana Chlupová
Sokol Kobylisy II
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
25
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
11
Petra Drozdová
HC Plzeň
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
16
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
14
Lenka Hrdličková
Astra Praha
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.