Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lukáš Ledvinka
Mateřský klub
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.8.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
4.5. 18:00
AC122
Bohemians - Ledeč n.S.
23 : 26
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 15:30
AH110
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
31 : 26
11.4. 18:30
AH082
TJ Sokol Úvaly - TJ košutka
19 : 26
15.3. 10:00
AH096
Sokol Kobylisy - Chodov
25 : 21
8.12. 17:00
AH065
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři
34 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
27.4. 12:30
AK115
HK B Most - D.Králové
19 : 18
27.10. 15:00
AK035
1.HC Pardubice - D.Králové
29 : 43
Žákovská liga starších žáků
3.5. 17:00
AO171
Jičín - V. Bystřice
23 : 20
3.5. 16:00
AO170
Zlín "A" - Dukla 6
22 : 27
3.5. 12:00
AO167
Dukla 6 - V. Bystřice
28 : 13
8.2. 15:30
AO065
Talent A - HK Lovosice
23 : 18
8.2. 13:00
AO062
HK Lovosice - Sokol Úvaly A
27 : 18
8.2. 11:20
AO060
Sokol Úvaly A - Talent A
15 : 22
8.2. 08:50
AO057
Zlín "A" - Sokol Úvaly A
22 : 17
2.liga žen Č
5.4. 09:30
AS114
DHK Pardubice - Kobylisy B
30 : 18
8.3. 16:00
AS091
Turnov - Milevsko
27 : 17
23.2. 18:00
AS081
Astra - Kobylisy B
25 : 15
16.11. 16:00
AS043
Turnov - Strakonice
30 : 21
12.10. 18:00
AS019
Turnov - Slavoj Tachov
23 : 23
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
10.11. 17:00
AUB021
Kobylisy - Písek
23 : 36
1.liga mladší dorostenky
22.3. 11:00
AW031
Háje - Zlín
26 : 25
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
10.11. 15:00
AXB021
Kobylisy - Písek
25 : 30
28.9. 10:30
AXB004
Háje - HC Plzeň
36 : 22
Společný přebor mladších žákyň
30.3. 15:30
BI030
TJ Sokol Bělá - Astra
1 : 10
30.3. 14:30
BI028
S.Vršovice - Slavia
5 : 9
30.3. 14:00
BI027
DHKPardubice - TJ Sokol Bělá
7 : 2
30.3. 13:30
BI026
Slavia - Háje
9 : 10
30.3. 12:30
BI024
S.Vršovice - Háje
8 : 14
30.3. 11:30
BI022
DHKPardubice - S.Vršovice
5 : 12
30.3. 10:30
BI020
Háje - TJ Sokol Bělá
13 : 2
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Písek - Veselí n.M.
21 : 22
video
online
Slavia - Šaľa
31 : 27
video
online
Zlín - Olomouc
29 : 15
video
online
Michalovce - J.Hradec
40 : 15
video
online
ŠKP Piccard Senec - Poruba
15 : 36
video
online
Most - Partizánske
32 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Michalovce
22
19
1
2
718 : 489
39
2
Slavia
22
17
0
5
726 : 505
34
3
Most
22
17
0
5
672 : 468
34
4
Partizánske
22
15
1
6
580 : 536
31
5
Šaľa
22
15
0
7
646 : 504
30
6
Poruba
22
15
0
7
608 : 528
30
7
Zlín
22
10
0
12
590 : 567
20
8
Olomouc
22
9
0
13
543 : 565
18
9
Veselí n.M.
22
7
0
15
509 : 538
14
10
Písek
22
3
0
19
452 : 616
6
11
ŠKP Piccard Senec
22
2
0
20
409 : 833
4
12
J.Hradec
22
2
0
20
401 : 705
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.