Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
W.H.I.L. 2013/4014
Play-off ČR 1-4
Play-off ČR 5-8
Play-off SR 1-4
Play-off ČR 1-2
Play-off ČR 3-4
Play-off SR 1-2
Play off SR 3-4
Play-off ČR 5-6
Play-Off ČR 7-8
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Lukáš Ledvinka
Mateřský klub
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.8.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
4.5. 18:00
AC122
Bohemians - Ledeč n.S.
23 : 26
2.liga starších dorostenců Č
13.4. 15:30
AH110
Sokol Kobylisy - Loko Č.Budějovice
31 : 26
11.4. 18:30
AH082
TJ Sokol Úvaly - TJ košutka
19 : 26
15.3. 10:00
AH096
Sokol Kobylisy - Chodov
25 : 21
8.12. 17:00
AH065
TJ Sokol Úvaly - HSK Tygři
34 : 19
2.liga mladších dorostenců Č
27.4. 12:30
AK115
HK B Most - D.Králové
19 : 18
27.10. 15:00
AK035
1.HC Pardubice - D.Králové
29 : 43
Žákovská liga starších žáků
3.5. 17:00
AO171
Jičín - V. Bystřice
23 : 20
3.5. 16:00
AO170
Zlín "A" - Dukla 6
22 : 27
3.5. 12:00
AO167
Dukla 6 - V. Bystřice
28 : 13
8.2. 15:30
AO065
Talent A - HK Lovosice
23 : 18
8.2. 13:00
AO062
HK Lovosice - Sokol Úvaly A
27 : 18
8.2. 11:20
AO060
Sokol Úvaly A - Talent A
15 : 22
8.2. 08:50
AO057
Zlín "A" - Sokol Úvaly A
22 : 17
2.liga žen Č
5.4. 09:30
AS114
DHK Pardubice - Kobylisy B
30 : 18
8.3. 16:00
AS091
Turnov - Milevsko
27 : 17
23.2. 18:00
AS081
Astra - Kobylisy B
25 : 15
16.11. 16:00
AS043
Turnov - Strakonice
30 : 21
12.10. 18:00
AS019
Turnov - Slavoj Tachov
23 : 23
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
10.11. 17:00
AUB021
Kobylisy - Písek
23 : 36
1.liga mladší dorostenky
22.3. 11:00
AW031
Háje - Zlín
26 : 25
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
10.11. 15:00
AXB021
Kobylisy - Písek
25 : 30
28.9. 10:30
AXB004
Háje - HC Plzeň
36 : 22
Společný přebor mladších žákyň
30.3. 15:30
BI030
TJ Sokol Bělá - Astra
1 : 10
30.3. 14:30
BI028
S.Vršovice - Slavia
5 : 9
30.3. 14:00
BI027
DHKPardubice - TJ Sokol Bělá
7 : 2
30.3. 13:30
BI026
Slavia - Háje
9 : 10
30.3. 12:30
BI024
S.Vršovice - Háje
8 : 14
30.3. 11:30
BI022
DHKPardubice - S.Vršovice
5 : 12
30.3. 10:30
BI020
Háje - TJ Sokol Bělá
13 : 2
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off ČR 7-8 - výsledky
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
31 : 18
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
23 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
15 : 20
video
online
J.Hradec - Veselí n.M.
18.5. 15:00
video
online
Veselí n.M. - J.Hradec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
3
3
0
0
74 : 53
6
2
J.Hradec
3
0
0
3
53 : 74
0
Tabulka střelců
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
234
Klaudia Michnová
HK DANLOG Partizánske
198
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
193
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Hrbková
DHC Sokol Poruba
66
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
60
Romana Chrenková
HC Britterm Veselí n.M.
55
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tatiana Tregubovova
Iuventa Michalovce
46
Zuzana Kohoutová
Házená Jindřichův Hradec
46
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
44
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.