Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Přibyl
Mateřský klub
Slovan Varnsdorf
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
10.5. 16:30
AD129
Liberec - HK Lovosice B
28 : 32
16.3. 15:00
AD092
Ústí n.L. - Liberec
32 : 33
1.3. 16:00
AD081
Ml. Boleslav - Liberec
29 : 21
23.2. 13:00
AD078
Ústí n.L. - Kolín
21 : 21
2.liga starších dorostenců Č
23.2. 15:00
AH078
HSK Tygři - ZJ Kovofiniš Ledeč
21 : 22
23.11. 16:30
AH053
Sokol Kobylisy - ZJ Kovofiniš Ledeč
31 : 13
10.11. 17:00
AH042
Sokol Kobylisy - TJ Sokol Úvaly
29 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
10.5. 14:30
AK129
Liberec - SSK Talent Plzeň B
26 : 25
22.9. 15:00
AK002
1.HC Pardubice - Č.Budějovice
35 : 25
Český pohár mužů
1.9. 17:00
AN004
Liberec - Ústí n.L.
38 : 17
2.liga žen Č
4.5. 17:00
AS131
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
13.4. 17:00
AS118
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
19 : 23
12.4. 16:00
AS115
Turnov - DHK Pardubice
23 : 27
5.4. 11:00
AS112
S.Vršovice B - Ústí n.L.
20 : 21
23.3. 18:00
AS107
Astra - Slavoj Tachov
19 : 23
9.3. 15:00
AS092
Ústí n.L. - Kobylisy B
23 : 22
9.2. 16:30
AS067
Turnov - Kovofiniš Ledeč n.S.
25 : 17
22.9. 13:00
AS005
DHK Pardubice - Slavoj Tachov
23 : 21
2.liga starších dorostenek Č
5.4. 13:00
AVA033
S.Vršovice - Astra Praha
24 : 23
23.3. 16:00
AVA029
Astra Praha - Strakonice
12 : 18
2.liga mladších dorostenek-Č
5.4. 09:00
AWA033
S.Vršovice - DHC Plzeň
22 : 23
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
12.10. 14:30
AXA010
DHK Baník Most - Slavia
19 : 18
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
16.11. 10:30
AXB022
Háje - Kobylisy
35 : 17
Společný přebor mladších žákyň
27.4. 14:15
BI090
TJ Turnov - Kobylisy II B
15 : 9
27.4. 13:05
BI088
Kobylisy II A - Kobylisy II B
30 : 10
27.4. 12:30
BI087
TJ Turnov - Wendy Mělník
10 : 11
27.4. 11:20
BI085
Kobylisy II B - Wendy Mělník
8 : 22
27.4. 10:45
BI084
Kobylisy II A - TJ Turnov
22 : 7
27.4. 09:35
BI082
Wendy Mělník - Kobylisy II A
9 : 15
27.4. 09:00
BI081
TJ Turnov - TJ Sokol Bělá
12 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zábřeh - Karviná
32 : 26
video
online
HK Hodonín - V. Meziříčí
30 : 20
video
online
DHK Zora Olomouc B - H.Brod
30 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Zora Olomouc B
12
10
1
1
341 : 237
21
2
HK Hodonín
12
9
0
3
322 : 259
18
3
V. Meziříčí
12
8
0
4
317 : 277
16
4
H.Brod
12
6
0
6
321 : 307
12
5
DHK Pardubice
12
3
1
8
275 : 343
7
6
Zábřeh
12
3
1
8
260 : 331
7
7
Karviná
12
1
1
10
251 : 333
3
Tabulka střelců
Eliška Koudelová
TJ Sokol Velké Meziříčí
116
Denisa Janečková
TJ Sokol Velké Meziříčí
94
Kateřina Kolísková
HK Hodonín
85
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Koniuchová
TJ Sokol Karviná
26
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
13
Nikola Kalinová
HK Hodonín
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Klára Svobodová
TJ Sokol Ostrava-Zábřeh
20
Markéta Jaňurková
TJ Sokol Karviná
20
Barbora Voldánová
DHK Pardubice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.