Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Martin Přibyl
Mateřský klub
Slovan Varnsdorf
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
24.5.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
10.5. 16:30
AD129
Liberec - HK Lovosice B
28 : 32
16.3. 15:00
AD092
Ústí n.L. - Liberec
32 : 33
1.3. 16:00
AD081
Ml. Boleslav - Liberec
29 : 21
23.2. 13:00
AD078
Ústí n.L. - Kolín
21 : 21
2.liga starších dorostenců Č
23.2. 15:00
AH078
HSK Tygři - ZJ Kovofiniš Ledeč
21 : 22
23.11. 16:30
AH053
Sokol Kobylisy - ZJ Kovofiniš Ledeč
31 : 13
10.11. 17:00
AH042
Sokol Kobylisy - TJ Sokol Úvaly
29 : 22
2.liga mladších dorostenců Č
10.5. 14:30
AK129
Liberec - SSK Talent Plzeň B
26 : 25
22.9. 15:00
AK002
1.HC Pardubice - Č.Budějovice
35 : 25
Český pohár mužů
1.9. 17:00
AN004
Liberec - Ústí n.L.
38 : 17
2.liga žen Č
4.5. 17:00
AS131
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
13.4. 17:00
AS118
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
19 : 23
12.4. 16:00
AS115
Turnov - DHK Pardubice
23 : 27
5.4. 11:00
AS112
S.Vršovice B - Ústí n.L.
20 : 21
23.3. 18:00
AS107
Astra - Slavoj Tachov
19 : 23
9.3. 15:00
AS092
Ústí n.L. - Kobylisy B
23 : 22
9.2. 16:30
AS067
Turnov - Kovofiniš Ledeč n.S.
25 : 17
22.9. 13:00
AS005
DHK Pardubice - Slavoj Tachov
23 : 21
2.liga starších dorostenek Č
5.4. 13:00
AVA033
S.Vršovice - Astra Praha
24 : 23
23.3. 16:00
AVA029
Astra Praha - Strakonice
12 : 18
2.liga mladších dorostenek-Č
5.4. 09:00
AWA033
S.Vršovice - DHC Plzeň
22 : 23
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
12.10. 14:30
AXA010
DHK Baník Most - Slavia
19 : 18
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
16.11. 10:30
AXB022
Háje - Kobylisy
35 : 17
Společný přebor mladších žákyň
27.4. 14:15
BI090
TJ Turnov - Kobylisy II B
15 : 9
27.4. 13:05
BI088
Kobylisy II A - Kobylisy II B
30 : 10
27.4. 12:30
BI087
TJ Turnov - Wendy Mělník
10 : 11
27.4. 11:20
BI085
Kobylisy II B - Wendy Mělník
8 : 22
27.4. 10:45
BI084
Kobylisy II A - TJ Turnov
22 : 7
27.4. 09:35
BI082
Wendy Mělník - Kobylisy II A
9 : 15
27.4. 09:00
BI081
TJ Turnov - TJ Sokol Bělá
12 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Kobylisy - TJ Slavoj Tachov
31 : 25
video
online
DHC Plzeň - J.Hradec
25 : 21
video
online
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
28 : 26
video
online
Slavia - HC Plzeň
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
14
12
0
2
379 : 295
24
2
DHC Plzeň
14
10
0
4
322 : 287
20
3
J.Hradec
14
10
0
4
402 : 310
20
4
HC Plzeň
14
7
0
7
356 : 333
14
5
TJ Slavoj Tachov
14
6
1
7
353 : 369
13
6
Kobylisy
14
5
2
7
396 : 406
12
7
Loko Č.Budějovice
14
2
1
11
296 : 411
5
8
S.Vršovice
14
2
0
12
310 : 403
4
Tabulka střelců
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
148
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
106
Alžběta Hynková
Sokol Vršovice
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
41
Kristýna Hanzalová
Házená J.Hradec
27
Barbora Buchnerová
HC Plzeň
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Aneta Hurková
DHC Slavia Praha
30
Kristýna Vacková
DHC Slavia Praha
26
Aneta Novotná
Sokol II Kobylisy
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.