Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Patrick Netík
Mateřský klub
HK Královo Pole
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen M
26.10. 10:00
AT030
HK Hodonín - V. Meziříčí
29 : 28
21.9. 12:30
AT001
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
19 : 15
Liga starších dorostenek-M-sk.A
23.11. 09:00
AUC025
TJ Sokol Velké Meziříčí - Olomouc
22 : 35
26.10. 13:45
AUC030
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
18 : 32
21.9. 16:00
AUC001
HK Hodonín - Olomouc
23 : 45
Liga starších dorostenek-M-sk.B
28.9. 10:00
AUD006
HK Veselí n.M. - Zlín
25 : 20
2.liga starších dorostenek M
5.4. 12:00
AVB034
H.Brod - TJ Jiskra Otrokovice
37 : 30
1.liga mladší dorostenky
11.5. 15:00
AW052
Bohunice - Zlín
26 : 32
15.2. 13:00
AW011
Bohunice - Písek
17 : 31
2.liga mladších dorostenek-M
12.4. 11:00
AWB014
V. Meziříčí - Karviná
30 : 18
5.4. 10:00
AWB034
H.Brod - DHK Pardubice
29 : 26
8.2. 17:00
AWB007
V. Meziříčí - Zábřeh
28 : 18
Liga mladších dorostenek M-sk.A
23.11. 11:00
AYA025
V. Meziříčí - Olomouc
20 : 38
26.10. 12:00
AYA030
HK Hodonín - V. Meziříčí
27 : 15
19.10. 11:00
AYA013
Bohunice - Olomouc
27 : 25
21.9. 14:15
AYA001
HK Hodonín - Olomouc
15 : 35
Žákovská liga starších žaček
1.3. 15:00
AZ112
Ivančice - Kobylisy II
25 : 19
1.3. 14:00
AZ111
J.Hradec - Hrabůvka
18 : 17
1.3. 12:30
AZ110
Kobylisy II - J.Hradec
20 : 14
Jihomoravská liga mužů
30.3. 15:00
LA039
HK Ivančice B - SHC Maloměřice B
29 : 29
22.9. 17:00
LA002
Tišnov - HK Ivančice B
24 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
3.11. 13:00
LF001
Ivančice B - SK Kuřim
38 : 24
27.10. 10:30
LF031
Ivančice B - Ivančice A
20 : 34
22.9. 14:00
LF006
Hustopeče - Nové Bránice
10 : 17
Jihomoravská liga st. žákyň
3.11. 16:00
LG019
Ivančice - Měnín
42 : 8
13.10. 10:00
LG010
Měnín - SKH Velká n.V.
15 : 30
6.10. 10:00
LG007
Měnín - Veselí n.M.
6 : 37
6.10. 00:00
LG009
Ivančice - SKH Velká n.V.
33 : 18
19.9. 17:15
LG029
Ivančice - Veselí n.M.
25 : 13
Jihomoravská liga ml. žáků
3.11. 11:30
LH001
Ivančice B - SK Kuřim
22 : 27
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play off SR 3-4 - výsledky
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
26 : 20
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
29 : 20
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18 : 26
video
online
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
18.5. 10:30
video
online
Partizánske - ŠKP Piccard Senec
24.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Partizánske
3
3
0
0
81 : 58
6
2
ŠKP Piccard Senec
3
0
0
3
58 : 81
0
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.