Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
2.liga ženy-Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Patrick Netík
Mateřský klub
HK Královo Pole
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
9.11. 17:00
AE042
Ivančice - V. Meziříčí
33 : 22
22.9. 10:30
AE006
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
2.liga mužů SM
27.4. 16:00
AF118
Napajedla - Vsetín
27 : 25
15.3. 16:00
AF093
Šumperk - Polanka
32 : 23
22.2. 17:30
AF077
V. Bystřice - Zubří B
37 : 25
7.12. 17:00
AF064
V. Bystřice - Hranice B
36 : 25
16.11. 17:30
AF047
V. Bystřice - MHK Karviná
32 : 19
1.liga starších dorostenců
13.4. 14:30
AG110
N.Veselí - Zubří
26 : 25
2.liga starších dorostenců M
27.4. 14:00
AI118
Slavia Fatra Napajedla - Vsetín
27 : 39
9.11. 13:00
AI042
HK Ivančice - Přerov
36 : 22
1.liga mladších dorostenců
13.4. 12:30
AJ110
N.Veselí - Zubří
20 : 26
10.11. 14:30
AJ042
N.Veselí - Strakonice
28 : 25
13.10. 14:30
AJ020
N.Veselí - Ostrava
35 : 24
2.liga mladších dorostenců M
30.3. 10:30
AL106
TJ Sokol Luhačovice - Litovel
36 : 27
16.11. 15:30
AL047
V. Bystřice - Zlín
29 : 32
9.11. 15:00
AL042
HK Ivančice - Velké Meziříčí
36 : 34
Český pohár mužů
15.9. 16:00
AN049
Dřevohostice - Litovel
21 : 29
Žákovská liga starších žáků
4.5. 15:20
AO177
Ivančice A - Karviná A
20 : 21
4.5. 12:40
AO175
Karviná A - Talent A
29 : 20
4.5. 10:00
AO173
Zubří - Karviná A
17 : 20
4.5. 09:00
AO172
Ivančice A - Talent A
25 : 15
23.3. 16:40
AO144
Zlín "A" - Karviná A
9 : 18
23.3. 15:20
AO142
N. Veselí A - Zubří
16 : 18
23.3. 14:00
AO140
Talent A - Zlín "A"
12 : 7
23.3. 12:00
AO137
Loko Louny - N. Veselí A
17 : 18
23.3. 10:40
AO135
Loko Louny - Zubří
14 : 16
23.3. 08:40
AO132
Zlín "A" - Loko Louny
22 : 17
2.liga žen M
12.4. 13:00
AT054
V. Meziříčí - Karviná
27 : 25
9.3. 16:00
AT042
H.Brod - Olomouc
19 : 25
23.11. 13:00
AT025
V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
DHK Pardubice - S.Vršovice B
34 : 19
video
online
Kovofiniš Ledeč n.S. - Astra
23 : 32
video
online
Kobylisy B - Slavoj Tachov
20 : 25
video
online
Turnov - Č.Budějovice
23 : 19
video
online
Milevsko - Loko Cheb
26 : 22
video
online
Ústí n.L. - Strakonice
18 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
22
16
3
3
564 : 487
35
2
DHK Pardubice
22
16
1
5
605 : 479
33
3
Strakonice
22
15
1
6
554 : 486
31
4
Astra
22
13
2
7
545 : 481
28
5
Turnov
22
10
4
8
514 : 472
24
6
Loko Cheb
22
10
2
10
509 : 538
22
7
Slavoj Tachov
22
10
2
10
504 : 471
22
8
Kobylisy B
22
9
1
12
520 : 519
19
9
S.Vršovice B
22
7
4
11
476 : 513
18
10
Ústí n.L.
22
8
1
13
513 : 552
17
11
Kovofiniš Ledeč n.S.
22
5
1
16
495 : 620
11
12
Milevsko
22
2
0
20
449 : 630
4
Tabulka střelců
Pavla Janečková
HK Spartak Ústí n.L.
170
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
157
Anna Baumová
Kovofiniš Ledeč n.S.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Ševrová
TJ Turnov
46
Eliška Zívalová
Lokomotiva Cheb
40
Lucie Štěpánová
ČZ HBC Strakonice 1921
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Romana Kohoutová
TJ Turnov
46
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Tachov
44
Veronika Dlesková
TJ Slavoj Tachov
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.