Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Patrick Netík
Mateřský klub
HK Královo Pole
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga žen M
26.10. 10:00
AT030
HK Hodonín - V. Meziříčí
29 : 28
21.9. 12:30
AT001
HK Hodonín - SK Velká Bystřice
19 : 15
Liga starších dorostenek-M-sk.A
23.11. 09:00
AUC025
TJ Sokol Velké Meziříčí - Olomouc
22 : 35
26.10. 13:45
AUC030
HK Hodonín - TJ Sokol Velké Meziříčí
18 : 32
21.9. 16:00
AUC001
HK Hodonín - Olomouc
23 : 45
Liga starších dorostenek-M-sk.B
28.9. 10:00
AUD006
HK Veselí n.M. - Zlín
25 : 20
2.liga starších dorostenek M
5.4. 12:00
AVB034
H.Brod - TJ Jiskra Otrokovice
37 : 30
1.liga mladší dorostenky
11.5. 15:00
AW052
Bohunice - Zlín
26 : 32
15.2. 13:00
AW011
Bohunice - Písek
17 : 31
2.liga mladších dorostenek-M
12.4. 11:00
AWB014
V. Meziříčí - Karviná
30 : 18
5.4. 10:00
AWB034
H.Brod - DHK Pardubice
29 : 26
8.2. 17:00
AWB007
V. Meziříčí - Zábřeh
28 : 18
Liga mladších dorostenek M-sk.A
23.11. 11:00
AYA025
V. Meziříčí - Olomouc
20 : 38
26.10. 12:00
AYA030
HK Hodonín - V. Meziříčí
27 : 15
19.10. 11:00
AYA013
Bohunice - Olomouc
27 : 25
21.9. 14:15
AYA001
HK Hodonín - Olomouc
15 : 35
Žákovská liga starších žaček
1.3. 15:00
AZ112
Ivančice - Kobylisy II
25 : 19
1.3. 14:00
AZ111
J.Hradec - Hrabůvka
18 : 17
1.3. 12:30
AZ110
Kobylisy II - J.Hradec
20 : 14
Jihomoravská liga mužů
30.3. 15:00
LA039
HK Ivančice B - SHC Maloměřice B
29 : 29
22.9. 17:00
LA002
Tišnov - HK Ivančice B
24 : 24
Jihomoravská liga st. žáků
3.11. 13:00
LF001
Ivančice B - SK Kuřim
38 : 24
27.10. 10:30
LF031
Ivančice B - Ivančice A
20 : 34
22.9. 14:00
LF006
Hustopeče - Nové Bránice
10 : 17
Jihomoravská liga st. žákyň
3.11. 16:00
LG019
Ivančice - Měnín
42 : 8
13.10. 10:00
LG010
Měnín - SKH Velká n.V.
15 : 30
6.10. 10:00
LG007
Měnín - Veselí n.M.
6 : 37
6.10. 00:00
LG009
Ivančice - SKH Velká n.V.
33 : 18
19.9. 17:15
LG029
Ivančice - Veselí n.M.
25 : 13
Jihomoravská liga ml. žáků
3.11. 11:30
LH001
Ivančice B - SK Kuřim
22 : 27
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Strakonice - HC Plzeň
23 : 26
video
online
Č.Budějovice - S.Vršovice
29 : 27
video
online
Astra Praha - Házená J.Hradec
18 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená J.Hradec
10
7
1
2
259 : 224
15
2
HC Plzeň
10
6
0
4
233 : 222
12
3
Strakonice
10
5
1
4
244 : 226
11
4
Č.Budějovice
10
5
0
5
232 : 238
10
5
S.Vršovice
10
4
2
4
256 : 257
10
6
Astra Praha
10
1
0
9
170 : 227
2
Tabulka střelců
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
70
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
69
Eliška Kroutlová
Loko České Budějovice
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
17
Dominika Moravcová
Sokol Vršovice
13
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Uhlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
14
Johana Rejmontová
Sokol Vršovice
14
Julie Salavová
Sokol Vršovice
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.