Soutěže žen
archiv 2013 / 2014
Archiv
Mistrovské soutěže 13/14
W.H.I.L.
Český pohár žen
1.liga žen
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1.liga starších dorostenek
Liga starších dorostenek-Č-sk.A
Liga starších dorostenek-Č-sk.B
Liga starších dorostenek-M-sk.A
Liga starších dorostenek-M-sk.B
2.liga starších dorostenek Č
2.liga starších dorostenek M
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladších dorostenek-Č
2.liga mladších dorostenek-M
Liga mladších dorostenek Č-sk.A
Liga mladších dorostenek Č-sk.B
Liga mladších dorostenek M-sk.A
Liga mladších dorostenek M-sk.B
Žákovská liga starších žaček
Patrick Netík
Mateřský klub
HK Královo Pole
Rok narození
1995
Typ licence
Licence B
Platnost licence
16.4.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
9.11. 17:00
AE042
Ivančice - V. Meziříčí
33 : 22
22.9. 10:30
AE006
Hustopeče - Olomouc
23 : 24
2.liga mužů SM
27.4. 16:00
AF118
Napajedla - Vsetín
27 : 25
15.3. 16:00
AF093
Šumperk - Polanka
32 : 23
22.2. 17:30
AF077
V. Bystřice - Zubří B
37 : 25
7.12. 17:00
AF064
V. Bystřice - Hranice B
36 : 25
16.11. 17:30
AF047
V. Bystřice - MHK Karviná
32 : 19
1.liga starších dorostenců
13.4. 14:30
AG110
N.Veselí - Zubří
26 : 25
2.liga starších dorostenců M
27.4. 14:00
AI118
Slavia Fatra Napajedla - Vsetín
27 : 39
9.11. 13:00
AI042
HK Ivančice - Přerov
36 : 22
1.liga mladších dorostenců
13.4. 12:30
AJ110
N.Veselí - Zubří
20 : 26
10.11. 14:30
AJ042
N.Veselí - Strakonice
28 : 25
13.10. 14:30
AJ020
N.Veselí - Ostrava
35 : 24
2.liga mladších dorostenců M
30.3. 10:30
AL106
TJ Sokol Luhačovice - Litovel
36 : 27
16.11. 15:30
AL047
V. Bystřice - Zlín
29 : 32
9.11. 15:00
AL042
HK Ivančice - Velké Meziříčí
36 : 34
Český pohár mužů
15.9. 16:00
AN049
Dřevohostice - Litovel
21 : 29
Žákovská liga starších žáků
4.5. 15:20
AO177
Ivančice A - Karviná A
20 : 21
4.5. 12:40
AO175
Karviná A - Talent A
29 : 20
4.5. 10:00
AO173
Zubří - Karviná A
17 : 20
4.5. 09:00
AO172
Ivančice A - Talent A
25 : 15
23.3. 16:40
AO144
Zlín "A" - Karviná A
9 : 18
23.3. 15:20
AO142
N. Veselí A - Zubří
16 : 18
23.3. 14:00
AO140
Talent A - Zlín "A"
12 : 7
23.3. 12:00
AO137
Loko Louny - N. Veselí A
17 : 18
23.3. 10:40
AO135
Loko Louny - Zubří
14 : 16
23.3. 08:40
AO132
Zlín "A" - Loko Louny
22 : 17
2.liga žen M
12.4. 13:00
AT054
V. Meziříčí - Karviná
27 : 25
9.3. 16:00
AT042
H.Brod - Olomouc
19 : 25
23.11. 13:00
AT025
V. Meziříčí - SK Velká Bystřice
24 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 14. kolo - výsledky
video
online
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 29
video
online
Slavia - Písek
29 : 24
video
online
Kobylisy - DHK Pardubice
32 : 26
video
online
Olomouc - HK Veselí n.M.
28 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
14
14
0
0
453 : 351
28
2
SVŠ Plzeň
14
10
0
4
392 : 333
20
3
Zlín
14
9
2
3
404 : 358
20
4
Písek
14
7
2
5
376 : 333
16
5
HK Veselí n.M.
14
6
0
8
375 : 359
12
6
Slavia
14
5
2
7
394 : 360
12
7
Kobylisy
14
1
1
12
323 : 485
3
8
DHK Pardubice
14
0
1
13
347 : 485
1
Tabulka střelců
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
109
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
98
Veronika Galušková
DHC SVŠ Plzeň
90
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lucie Zimová
DHK Zora Olomouc
31
Dagmar Lukšíková
HK Veselí n.M.
29
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Natalie Zemanová
Sokol Písek
26
Kamila Švihálková
Sokol Písek
22
Petra Šalounová
Sokol Kobylisy II
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.